Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna.
Tutaj możesz zostawić swój komentarz 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Roman

Na Natalię trafiłem oczywiście przez ten portal,z Natalią nauka idzie cały czas do przodu,ciekawe materiały i rozmowy, dużo się mówi, Natalia ma dużą wiedzę, bardzo dobrze tłumaczy. Nauka jest na luzie. Bardzo polecam naukę u Natalii,uczę się cztery tygodnie i widzę u siebie poprawę w nauce. Nie ma co jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Kasia

Szczerze polecam Natalię jako nauczyciela norweskiego. Lekcje z nią sprawiły, że w zaledwie kilka miesięcy czuję się znacznie pewniej, posługując się tym językiem. Natalia kładzie duży nacisk na konwersacje oraz poprawna wymowę, a lekcje są prowadzone w większości po norwesku. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, udostępnia swoje materiały oraz dokładnie pamięta, na czym skończyła się poprzednia lekcja. Warto wspomnieć, że oprócz tradycyjnych metod nauczania Natalia włącza elementy takie jak np. oglądanie norweskojęzycznych seriali, co znacznie ułatwia osłuchanie się z „żywym” językiem. Natalia jest niezwykle sympatycznym korepetytorem, lekcje przebiegają w bezstresowej atmosferze, a jej duża wiedza na temat kultury Norwegii oraz tamtejszych obyczajów sprawia, że ma się jeszcze większą ochotę na naukę języka. Bardzo polecam!! 🙂

Dorota

Natalia to kompetentna, doswiadczona korepetytorka, z bardzo duza wiedza na temat jezyka norweskiego jak i samej Norwegii. Do tego bardzo cierpliwa, sympatyczna i zawsze pozytywnie nastawiona do zajec. Wie jak prowadzic lekcje, aby przelamac blokade w mowieniu. Korepetycje z Natalia pozwalaja rozwijac sie na wielu plaszczyznach w nauce jezyka obcego: zajecia nastawione na czytanie i rozmowe, zadania domowe natomiast na sluchanie i pisanie. A wszystko to owocuje duzym postepem w krotkim czasie 🙂 SERDECZNIE POLECAM !

Ilona

Natalia jest świetnym nauczycielem języka norweskiego. Jestem osobą dość oporną na mówienie w j. norweskim, gdyż mam ogromną barierę w głowie, doświadczałam tego nawet przy osobach, które mnie uczyły, jednak z Natalią jest zupełnie inaczej. Natalia stawia naukę przede wszystkim na „żywą” rozmowę, przy czym wplata gramatykę i uczy poprawnej wymowy. Zajęcia nie opierają się tylko na treściach z książek i ćwiczeniach, nie idzie sztywnym szablonem, co bardzo urozmaica lekcje i sprawia, że nie czuje się potrzeby „odbębnienia” tematu po temacie. Pozwala w spokoju, bez żadnej odczuwalnej nawet w minimalnym stopniu presji wypowiadać się, przy czym poprawia jeśli pojawił się błąd i wyjaśnia co i dlaczego powiedziało się źle. Bez względu na naszą formę danego dnia, nie słychać nigdy było po Natalii niezadowolenia, czy zniechęcenia a jedynie zrozumienie i próbę dostosowania zajęć do ucznia. Z całego serca POLECAM !

Wojtek

Natalia to najlepszy nauczyciel jakiego można mieć. Jest bardzo dobrze zorganizowana, sumienna i z ogromną wiedzą, którą w fantastyczny sposób przekazuje. Dzięki swojej elastyczności dopasowuje na bierząco program do potrzeb i umiejętności ucznia. Szanuje swoich uczniów i ma do nich dużo wyrozumiałości. W krótkim czasie zauważyłem u siebie duży postęp w języku. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu.

Marta

Szczerze polecam naukę norweskiego z Natalią. Obecnie przygotowuję się z nią do Bergenstestu.
Ponieważ mieszka i pracuje w Norwegii, zna język i kulturę kraju na najwyższym poziomie. Ponadto to nauczyciel, który wie jak uczyć. Lekcje są indywidualnie dopasowane do moich potrzeb i poziomu. Po kilku miesiącach nauki czuję ogromny postęp – dzięki Natalia.☺️

Alicja

Jeśli na poważnie podchodzisz do nauki języka norweskiego, chcesz mieć wytłumaczone wszystko od A do Z i przełamać barierę językową- wybierz Natalię! To niesamowita osoba, która jest kompetentna i wymagająca oraz sprawia że nauka języka jest przyjemna!

Michał

Fantastyczna i energiczna osoba, która motywuje do działania! Lekcje są z naciskiem na rozmowę. Natalia jest wymagająca, ale przede wszystkim pomocna- nie ma pytania, na które nie zna odpowiedzi (jeżeli chodzi o język oczywiście). Zajęcia są bardzo urozmaicone plus ciekawe zadania domowe (np. przygotowanie się do dyskusji z obejrzanego przez nas dokumentu na kanale NRK). Cena zajęć jest bardzo atrakcyjna.

Dawid

Urozmaicone zajecia dopasowane do moich potrzeb dzięki którym zrobilem progres, gorąco polecam lekcje z Natalią !! Dziękuję !!

Elwira

Zdecydowanie POLECAM! Bardzo indywidualne podejście, ciekawe materiały, każde zajęcia bardzo rzetelnie przygotowane!

Józef Pluta

„Profesjonalnie, ciekawie i skutecznie. Polecam naukę z Natalią każdemu. Sposób prowadzenia zajęć zachęca do mówienia jak i do nauki w ogóle. Ogromne zaangażowanie i duża cierpliwość. Duży plus za indywidualne podejście do ucznia. Poza tym fajna osobowość, świetny człowiek. Jeśli ktoś szuka osoby, z którą zajęcia w końcu nie będą nudne, z którą z tygodnia na tydzień będzie obserwował postępy, kogoś, kto poważnie podchodzi do swojej pracy, nie odwołuje zajęć, oraz doprowadza ucznia do celu, to Natalia będzie najlepszym wyborem. Dla mnie pełna satysfakcja – szczerze polecam.” Józek P.

Magdalena

Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam Natalię jako nauczyciel języka norweskiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu łatwo jest Natali wyłapać błędy, które najczęściej popełniamy i dostosować metody nauczania do potrzeb grupy. Natalia do zajęć jest zawsze przygotowana. Oprócz książę korzysta z dodatkowych materiałów. Zawsze poleca strony internetowe, słowniki z których możemy czerpać wiedzę. Na zajęciach stara się abyśmy dużo mówili, zawsze jest też sluchanka, krótki tekst do napisania lub zdania do przetłumaczenia. Do nauki najbardziej motywują krótkie kartkówki, które przeprowadza na początku zajęć. Fajne jest to, że Natalia posiada ogromną wiedzę na temat Norwegii, często zadaje jej mnóstwo pytań na które otrzymuje odpowiedzi.

Anna

Bardzo serdecznie polecam naukę z Natalią. Zajęcia prowadzone są w wspaniałej atmosferze i niesamowitym humorem. Bardzo ciekawe materiały i duża doza przekazywanej wiedzy. Wszystko to sprawia, że można powiązać miłe z pożytecznym.

Bardzo dziękuję!!!

Anna

Bardzo polecam naukę z Natalią, mądra, piękna i zabawna. Lekcje ciekawe przekazywane z dużą dozą humoru. Godziny elastyczne w zależności od ucznia – grupy. Niesamowita atmosfera i ogrom przekazywanych informacji sprawia, że chce się wracać na zajęcia. Dziękuję!

Agata

Natalia to cierpliwy, wymagajacy, pelen pasji i dobrej energii nauczyciel. Pomogla mi przelamac niechec do nauki tego „dziwnego” jezyka i malymi kroczkami przybliza mnie do wymarzonej pracy. Polecam serdecznie jej kursy: profesjonalna i zawsze doskonale przygotowana, mila atmosfera mobilizuje do nauki

Olga

Bardzo polecam naukę języka norweskiego z Natalią. Kurs bardzo pomógł mi w pracy z norwegami. Lekcje prowadzone były ciekawie, Natalia indywidualnie dostosowywała materiał dla każdego ucznia. Szczerze polecam!

Aneta Nowak

Miałam to szczęście,że była moją nauczycielką.Bardzo ambitna o dużej wiedzyW ciekawy sposób potrafi prowadzić zajęcia które stają się przyjemne i dają duzo motywacji do dalszej nauki. Serdecznie polecam.⚅

Ania

Bardzo serdecznie polecam naukę języka norweskiego z Natalią. Lekcje odbywają się w małych grupach i dostosowane są do potrzeb każdego z uczniów.
Natalia jest przesympatyczną, miłą i pomocną młodą osobą która ma ogromną wiedzę na temat Norwegii. Zawsze będę bardzo miło wspominać nasze lekcje i wiedzę którą mi przekazała Natalia. Dziękuję

Justyna

Wspaniała nauczycielka. Posiada szeroką wiedzę i umie ją przekazać. Dzięki zajęciom z Natalią norweski staje się ciekawszy. Znalazła sposób na moje trudności w uczeniu się języka. Lekcje w bardzo miłej atmosferze. Terminy dostosowane do ucznia. Polecam!

Iza

Od blisko dwóch lat korzystam z usług Natalii zaròwno jako nauczyciela jak i tłumacza. POLECAM!!! Bardzo ambitna, młoda osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych I człowieka który nie potrafi nauczyć się języka norweskiego Kto się uczy to wie z iloma kryzysami musimy się mierzyć. Na szczęście jest Natalia która zawsze potrafi zmotywować I sprawić że nauka języka norweskiego staje się codzienną czynnością. Polecam WSZYSTKIM zaròwno tym ambitnym jak i tym którzy znajdują tysiące powodów dla których trzeba odłożyć naukę do jutra Pozdrawiam i życzę owocnej nauki

Maria

Natalia jest wspaniala, empatyczna i bardzo pozytywna osoba. Jest nauczycielka z powolania Pomimo mlodego wieku ma ogromna wiedze i swietne metody nauczania
Czas spedzony z Natalia na nauce jezyka norweskiego wspominam bardzo dobrze i milo.
Szczerze polecam wszystkim, takze tym w starszym wieku.
Maria, lat 57

Jola

Z wykształcenia jestem nauczycielem języków słowiańskich.
Od niedawna uczę się języka norweskiego z Natalią .
Jako znawca zagadnień związanych z nauczaniem języków obcych oceniam bardzo wysoko dobór metod i technik stosowanych przez Natalię.
Przyjęte metody przekazywania,utrwalania i sprawdzania nabytej wiedzy należą do najbardziej skutecznych metod z jakimi spotkałam się do tej pory.

Natalia kładzie również nacisk na  rozwój innych sprawności niezbędnych do nauki języka obcego, takich jak: pisanie, czytanie i rozumienie .
W tym celu udostępnia szereg materiałów własnych oraz wskazuje źródła z których można skorzystać  w internecie,radiu i telewizji.

Natalia posiada szeroką wiedzę na tematy społeczno-polityczne Norwegii i innych krajów, dzięki czemu zajęcia mają charakter nie tylko dydaktyczny ,ale i poznawczy.
Lekcje prowadzone są  w miłej i bezstresowej atmosferze ,co sprawia,że bardzo chętnie biorę w nich udział.
Gorąco polecam naukę języka norweskiego z Natalią.

Beata

Gorąco polecam! Przyjemne i bardzo pomocne zajęcia. Polecam wszystkim chcącym spełnić swoje językowe marzenia. Elastyczne godziny spotkań , miła atmosfera. Natalia jest bardzo motywującym nauczycielem. POLECAM

Joanna

Polecam!
Natalia bardzo profesjonalnie przygotowuje i prowadzi zajecia.
Lekcje sa urozmaicone, dostosowane do potrzeb i mozliwosci ucznia a jednoczesnie prowadzone w przemilej, bezstresowej atmosferze. Materialy wykorzystywane na zajeciach sa ciekawe i wykorzystywane z roznych zrodel. Natalia nie tylko posiada olbrzymia wiedze z zakresu jezyka norweskiego ale rowniez z szeroko pojetej kultury norweskiej oraz przepisow z roznych dziedzin zycia w Norwegii. Goraco polecam.

Aga

Lekcje z Natalią to czysta przyjemność i maksymalnie wykorzystany czas. W pół roku przygotowała mnie do Norskprøve na poziomie B2 (zaczynałam od zera). Od pierwszych lekcji stawiała nacisk na rozmowę, stopniowo ale konsekwentnie zwiększając poziom trudności. Początkowo tempo zajęć wydawało mi się mordercze, ale po kilku spotkaniach widziałam jakie duże postępy robię. Termin zajęć mogłam ustawić pod siebie, o dowolnej porze, za co także wielki plus. Ponadto, Natalia opowiada ciekawostki z życia codziennego norwegów, co pozwala uniknąć faux pas w codziennych rozmowach. Anbefales på det sterkeste! 😉

Gosia

Bardzo dobry nauczyciel, ciekawe zajęcia. Natalia skupia się na konwersacjach i dyskusji – mobilizuje do mówienia, co jest dla mnie najważniejsze. Sympatyczna atmosfera na kursie. Dobry kontakt z nauczycielem. Natalia jest elastyczna – nie ma problemów z przeniesieniem spotkania lub przesłaniem materiałów online, jeśli akurat nie możesz być na zajęciach. Polecam.

Przemek

Wyjątkowo inspirująca nauczycielka. Dzięki uważności na ucznia potrafi elastycznie dostosować program zajęć do potrzeb, możliwości i zainteresowań ucznia. Zaszczepiła we mnie radość korzystania z języka norweskiego, obudziła ciekawość i nadała pęd dalszej samodzielnej już wędrówce przez niuanse językowe. Serdecznie polecam każdemu!

Gosia & Krzysiek

Polecamy naukę z Natalią 🙂 ! Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, Natalia ma dużo własnych materiałów, profesjonalne, ale również sympatyczne podejście do uczniów, oprócz nauki języka zawsze można dowiedzieć się kilku ciekawostek o życiu Norwegów i ich obyczajach.

Ania

Natalia to profesjonalny nauczyciel języka norweskiego. Z czystym sumieniem polecam naukę języka norweskiego na wszystkich poziomach. Natalia potrafi, w sposób płynny, zabezpieczać potrzeby językowe kursanta. Jest on osobą z wysoką kultura osobista oraz posiada szeroką wiedzę, nie tylko na tematy związane z życiem w Norwegii. Zajęcia z Natalią są wszechstronne, profesjonalne i przede wszystkim interesujące. W trakcie zajęć korzysta ona z wielu materiałów oraz udostępnia wiele ciekawych źródeł do samodzielnego korzystania. Zadaje prace domowe, które motywują do częstszej nauki w domu. POLECAM WSZYSTKIM, którzy chcą uczyć się języka norweskiego.

Sylwia Grabska

Natalia jest wspaniałym nauczycielem języka norweskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy,wesoły,z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Serdecznie polecam !

Walentyna

Język norweski zawsze wydawał mi się nie do opanowania. Poza tym jestem po 50-ce. Ale postanowiłam spróbować. Wybrałam ofertę na wyczucie i … jestem przeszczęśliwa!
Natalia to naprawdę nauczycielka z powołania. Oprócz tego jest wspaniałym wrażliwym człowiekiem. Daje z siebie wszystko i bardzo się cieszy z sukcesów uczniów. Widzę, jak każdy mój krok do przodu sprawia jej wielką przyjemność. Każda lekcja jest dostosowana do MOICH potrzeb. Mam za sobą kilka innych kursów z innymi nauczycielami, ale nie da się porównać zaangażowanie Natalii z nimi. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na nią. Mimo młodego wieku Natalia posiada ogromną wiedzę i umiejętności w nauczaniu. Dużą zaleta jest to, że ona mieszka w Norwegii, więc daje mądre wskazówki, dotyczące prawidłowej komunikacji z Norwegami.
Proszę mi wierzyć, ze to jest wyjątkowa osoba, której naprawdę zależy na naszych sukcesach!
BARDZO POLECAM !!!
Natalia z całego serca dziękuję ci za wszystko 🙂

Piotr

Natalia jest w pełni profesjonalną korepetytorką a także wspaniałą osobą , dzięki której nawet taki oporny uczeń jak ja daje rade . Po prostu jeśli chcesz się nauczyć języka obcego ,to tylko z nią.

Marzena

Natalia jest super nauczycielką. Nauka dostosowana jest do poziomu wiedzy.
Potrafi wytłumaczyć w sposób zrozumiały i łatwy. Zajęcia są profesjonalnie przygotowane i bardzo ciekawe. W trakcie zajęć koryguje wszystkie błędy i na bierząco omawia problem.
Lubię zajęcia z Natalia ,jest mega pozytywna osoba .

Maciej – geograf, inżynier arch. krajobrazu

Natalia Pasternak to najlepszy nauczyciel do konwersacji z norweskiego z jakim dotychczas współpracowałem. Jest profesjonalnie przygotowana do zajęć, dostosowuje tematykę konwersacji do moich aktualnych potrzeb. Potrafi uważnie słuchać i wyłapywać moje błędy w wypowiedzi – co jest dla mnie bardzo istotne. Udziela trafnych porad i uwag w zakresie nauki języka. Ma pozytywne i optymistyczne nastawienie do prowadzonych przez nią lekcji. Polecam Natalie w 100 %

Marta

Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i zmuszający do ciągłej koncentracji. Tematy lekcji nawiązują do aktualnych problemów życia codziennego. Natalia swoją pasją do języków potrafi zarazić nawet najbardziej opornych, a co najważniejsze to bardzo szybko pomaga przełamać barierę językową. Nati DZIĘKUJĘ 🙂

Żaneta

Natalia jest profesjonalną nauczycielką z darem nauczania.
Lekcje z nią dają satysfakcjonujące efekty i zadowolenie.
Polecam wszysykim:-)

Janek

Super nauczycilka i bardzo jestem zadowolony z korepetycji!