Czas na paszport!Czas na paszport to kurs przeznaczony dla każdego, kto planuje ubiegać się o norweskie obywatelstwo. Nasz kurs skupia się na przygotowaniu do obowiązkowych części - egzaminu ustnego z języka norweskiego na poziomie B1 oraz wiedzy o Norwegii, potrzebnej do zdania statsborgerprøve.

Dla kogo jest ten kurs?

01
Kurs pasuje dla osób, które:
  • chciałby się ubiegać o obywatelstwo norweskie,
  • chcą efektywnie przygotować się do ustnego egzaminu z języka norweskiego na poziomie B1,
  • potrzebują wsparcia w przygotowaniu do egzaminu z wiedzy o Norwegii (statsborgerprøve).

Marzysz o obywatelstwie norweskim, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Jeśli chcesz przygotować się do statsborgerprøve oraz ustnego norskprøve B1 (wymagane przy składaniu wniosku o obywatelstwo), ten kurs jest dla Ciebie!

Skupimy się na przygotowaniu do egzaminu ustnego na poziomie B1 oraz na wiedzy o Norwegii (geografia, społeczeństwo i inne tematy poruszane na statsborgerprøve).

Jeśli chciałbyś uczestniczyć w całościowym kursie norweskiego, aby opanować dany poziom od podstaw, skorzystaj z naszych ogólnych kursów językowych. Nie jesteś pewien, co wybrać? Daj nam znać! Zorganizujemy lekcję próbną i doradzimy, jaka opcja będzie najlepsza właśnie dla Ciebie!

Czas na paszport!

  • Termin: wtorek i czwartek
  • Godzina: 18:30 - 20:00
  • Start: 5.08.2024
  • Czas trwania: 12 spotkań + próbny egzamin
  • Cena: 3220 NOK

Co oferujemy?

Intensywne przygotowanie do egzaminu ustnego B1:

Zajęcia skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności mówienia, słuchania i odpowiedzi na pytania w sposób, który jest wymagany na egzaminie. Poruszamy popularne tematy pojawiające się na egzaminie, skupiamy na wzbogaceniu słownictwa i poprawności językowej.

Przygotowanie do egzaminu statsborgerprøven (z wiedzy o Norwegii):

Omówimy tematy pojawiające się na statsborgerprøve, otrzymasz materiały z ważnymi informacjami, zrobimy przykładowe testy.

Materiały dodatkowe:

W ramach kursu dostarczymy Ci zestaw materiałów z listami słówek, tematami na norskprøve, przydatnymi zagadnieniami gramatycznymi oraz prezentacji z kluczowymi informacjami na statsborgerprøve.

BONUS!

Poczuj się pewniej - próbny egzamin ustny.

  • Dla wszystkich kursantów organizujemy próbny egzamin, tak abyś mógł w realnych warunkach sprawdzić swoje umiejętności i otrzymać indywidualny feedback.

Nasze atuty!

Autorskie materiały

Omówienie wszystkich części egzaminu

Próbny egzamin ustny z spersonalizowanym feedbackiem

Dostęp do materiałów przez 6 miesięcy po kursie.

Pomożemy Ci zdobyć norweski paszport!

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj nam pytanie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy
TOP