Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Prowadzimy kurs zarówno grupowe jaki i indywidualne, na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C1)

Prowadzimy kursy wyłącznie online, przez platformę ZOOM, która jest darmowa dla uczniów.

Jest to uzależnione od poziomu wybranego kursu,zazwyczaj jest to 5 -7 osób w grupie.  

W swojej ofercie mamy możliwość skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej, na której jeden z naszych lektorów sprawdzi Twój poziom i doradzi, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni.
Jeśli chciałbyś skorzystać z takiej lekcji, napisz do nas: biuro@nataliapasternak.pl

Zachęcamy także do skorzystania z naszego testu poziomującego: https://nataliapasternak.pl/lvltest/

Cena zajęć grupowych uzależniona jest od poziomu - 124 NOK / 45 minut. Z dokładnym cennikiem naszych kursów możesz się zapoznać wchodząc w zakładkę  - KURSY

W przypadku lekcji indywidualnych mamy pakiety i cena uzależniona jest od wybranego pakietu.
Pakiety zajęć znajdziesz w zakładce - LEKCJE

Przy kursach grupowych przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1500 NOK, a pozostałą kwotę można zapłacić w jednej lub w dwóch ratach ( bez dodatkowych odsetek )

  • Płatność w jednej racie:  do 10 dnia od dnia rozpoczęcia kursu,
  • Płatność w dwóch ratach:  pierwszą ratę należy wpłacić do 10 dnia od dnia rozpoczęcia kursu, natomiast druga do 40 dnia od dnia rozpoczęcie kursu.

W przypadku zajęć indywidualnych na raty można rozłożyć dwa najwyższe pakiety zajęć - 20 oraz 30 lekcji.

 

Tak, posiadamy zarówno polskie jak i norweskie konto, na które można dokonywać płatności. 

Kursy grupowe na poziomie A1, B1.1, B1.2, B2.1 oraz B2.2  trwają 40 godzin lekcyjnych, natomiast na poziomie A2 48 godzin lekcyjnych (1 godzina = 45 minut).

Na każdym poziomie jest bazowy podręcznik oraz ćwiczenia, w które należy się zaopatrzyć przed rozpoczęciem kursu. Książki wykorzystywane są na dwóch poziomach kursów, więc nie trzeba na każdym poziomie kupować nowych. Wszystkie pozostałe materiały wykorzystywane na zajęciach (prezentacje, listy słówek, nagrania, itp.) są wliczone w cenę kursu i bezpłatnie je Wam udostępniamy.

Wszystkie nasze zajęcia są nagrywane, a następnie udostępniane na specjalnym dysku wyłącznie uczestnikom kursu. Dlatego nawet jeśli Cię nie ma - niczego nie przegapisz!

Wszyscy uczniowie po zakończonym kursie otrzymują certyfikat, na którym jest informacja ile godzin obejmował kurs oraz jaki poziom został ukończony.

Na ten moment nie mamy w swojej ofercie kursów grupowych typowo pod egzaminy, natomiast gramatyka, słownictwo i tematy związane z norskprøve pokrywamy na naszych kursach, dlatego po ukończeniu konkretnego poziomu można podejść do egzaminu. Wielu naszych uczniów po kursach bez problemu zdawały zarówno egzamin Norskprøve, jak i  Bergenstest😊

W przypadku lekcji indywidualnych plan zajęć jest w 100% dopasowany do potrzeb ucznia, więc jeśli zależy Ci na tym, aby przygotować się pod egzamin, to lektor prowadzący zajęcia przygotuje plan zajęć pod Twoje oczekiwania.

Tak, każdy uczestnik naszych kursów otrzymuje od nas fakturę.

TOP