Kurs w trakcie - brak miejsc!

Dziękujemy za zainteresowanie kursami z Miłoszem. Wszystkie miejsca są zajęte, a kurs jest już w trakcie realizacji. Tutaj możecie poznać Miłosza i ofertę kursów. Następna seria kursów we wrześniu - kliknij przycisk lub wybierz link z górnego menu aby poznać ofertę!

Kurs wakacyjny języka norweskiego A1 i B1.1!

Zapraszam serdecznie na kurs języka norweskiego w małych grupach. Poniżej przeczytasz najważniejsze informacje na ten temat. Mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy i będziemy mogli razem porozmawiać po norwesku:)

W 3 minuty dowiedz się najważniejszych informacji o kursie na naszym nagraniu!

Jak wygląda kurs?

Zajęcia online

Prowadzę zajęcia przez platformę ZOOM, która jest dostępna na komputerze i telefonie.

Nagrania z lekcji

Nagrywam zajęcia i udostępniam uczestnikom kursu. Nawet jak Cię nie ma - niczego nie przegapisz.

Prace pisemne

Każdy uczestnik ma do napisania prace pisemne, które sprawdzam i daję informację zwrotną.

Grupa na facebooku

Tworzę prywatną grupę z zadaniami, notatkami, nagraniami - tylko dla uczestników kursu.

Ćwiczenia ze słuchu

Podczas zajęć ćwiczymy również rozumienie ze słuchu - to bardzo ważne w nauce języka.

Materiały do ćwiczeń

Dorzucam zawsze dużo materiałów do samodzielnego ćwiczenia - prezentacje, słówka, nagrania, książki itp.

Zadania domowe

Co spotkanie zadaję zadania, które pomagają Ci przyswoić wiedzę. Sprawdzamy je wspólnie na spotkaniach.

Bieżące informacje

Na grupie masz dostęp na bieżąco do wszystkich informacji na temat kursu, a nawet i długo po kursie.

Grupa 5-6 osób

Dzięki zajęciom w grupie uczysz się również od innych. Organizuję pracę w taki sposób, żebyś również mógł ćwiczyć z innymi.

Kto poprowadzi kurs?

Miłosz Puczydłowski

Cześć! Mam na imię Miłosz. Urodziłem się w Gdyni, mieszkam w Krakowie, ale kilka lat studiów spędziłem na Uniwersytecie w Oslo, w Norwegii. Zakochałem się w tym kraju i jego języku. Zafascynowały mnie góry, fjordy, dzika przyroda. Lubię norweską prostotę i życzliwość.

Z wykształcenia jestem filozofem, ale ponieważ Norwegia okazała się moją drugą pasją, zacząłem uczyć języka norweskiego. Uczę wszystkich, na każdym poziomie, bez względu na wiek,wykształcenie, zawód. Moje doświadczenie z norweskim:

  • Prowadziłem seminaria na studiach ze skandynawistyki
  • Prowadziłem kursy zawodowe dla elektryków
  • Uczyłem początkujących i takich, którzy ukończyli szkołę średnią w Norwegii
  • Prowadzę zajęcia od 10 lat i nadal sprawia mi wielką satysfakcję!

Uczenie się języków obcych jest wspaniałą przygodą. Pozwól, że poprowadzę Cię przez świat języka norweskiego. Gwarantuję, że każda lekcja będzie w niesamowitej atmosferze, a słówka będą wchodzić do głowy tak prosto, że ani się obejrzysz, a zaczniesz nawet myśleć po norwesku.

Nauczę Cię norweskiego!

Dlaczego warto?

STAWIAM NA ŻYWY KONTAKT Z JĘZYKIEM

Nasze spotkania to rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów. Poza lekcjami polecam programy TV, gazety i codzienną praktykę. Nie wkuwamy słówek :D

MOI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SUKCESY

Przygotowuję do egzaminów norskprøve i bergenstest. Kilkadziesiąt moich uczniów zdało egzaminy i osiąga sukcesy zawodowe.

Tworzymy prezentacje, plansze, nagrania, które ułatwiają naukę norweskiego. Mamy setki materiałów, które ułatwiają naukę. Na górze przykład z nauki zwierząt - KLIKNIJ I ZOBACZ!

Zobacz co piszą o nas uczniowe

Zawsze z przyjemnością czytam opinie naszych uczniów. Możesz je znaleźć m.in. na facebooku i pod adresem: https://www.e-korepetycje.net/natalia-pasternak - opinie są autentyczne, każdego z uczniów jestem w stanie wskazać :) Poniżej dwie przykładowe ostatnie opinie.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, gdzie każdy może coś powiedzieć i dużo się nauczyć. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze.

Paulina

6 kwietnia 2021

Barbara

3 kwietnia 2021
Serdecznie polecam! Mialsm zajecia indywidualne i kurs grupowy. Każda lekcja była jak spotkanie ze znajomą. Energiczna i zaangażowana nauczycielka z pasją!

Terminy spotkań i koszt

Poziom Terminy Start G.lekc. Wolnych miejsc
A1 wt.czw.  18.30-20.45 1 lipca 48 0
B1.1 pn.śr.pt.  18.30-20.00 2 lipca 48 0

CENA KURSU

Cena za kurs to 120 kr za każde 45 min czyli 5.760 kr za cały kurs.

Cena obejmuje również: sprawdzanie prac pisemnych, pomoce dydaktyczne, nagrania z lekcji i wiele innych.

Terminy spotkań i koszt

W celu zapisania się na kurs wymagam wpłaty zaliczki za kurs - w celu rezerwacji miejsca - w wysokości 1000 kr oraz podpisania umowy. Poniżej przedstawiłam graficznie kroki jak wygląda nasza współpraca :)

01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Możesz skorzystać z darmowej lekcji próbnej, zadać mi pytania odnośnie kursu i upewnić się, że ten kurs jest dla Ciebie. Na lekcji: sprawdzimy Twój poziom języka norweskiego, omówię kurs i moje metody nauczania oraz porozmawiamy chwilę po norwesku i po polsku. Wszystko niezobowiązująco i bezpłatnie.
02

GDY SIĘ ZDECYDUJESZ

Otrzymujesz umowę i numer konta do wpłaty zaliczki - znajdziesz je również na samym dole strony. Po wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy rezerwuję Ci miejsce na kursie. Wpłaty możesz dokonać zarówno na konto polskie jak i norweskie. Jestem do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.
03

UCZYMY SIĘ RAZEM

Otrzymujesz ode mnie wszystko do czego się zobowiązałam. Rozmawiamy na spotkaniach online, otrzymujesz materiały dydaktyczne, dostęp do grupy na facebooku, dostęp do nagrań ze spotkań i wiele innych. W ustalonych terminach wpłacasz pozostałą kwotę za kurs.
04

KOŃCZYMY KURS

To jednak niekoniecznie koniec naszej współpracy. Po zakończeniu kursu: masz pierwszeństwo zapisu na nowy poziom oraz możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Oczywiście chętnie również doradzę odnośnie Twojej dalszej ścieżki nauki języka norweskiego.
05

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

Zapytaj mnie o wszystko czego potrzebujesz: E-mail: natalia.pasternak94@gmail.com FB: https://facebook.com/NauczycielNorweskiego Pamiętaj, że rozmowa jest bezpłatna i nie zobowiązuję Cię do skorzystania z kursu :)                                                          

Zapisz się już teraz!

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj mi pytanie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy

Informacje dodatkowe

Konta do wpłat

Numery kont bankowych, na które można regulować płatności za kursy:

  • Konto norweskie: 3335.27.55384
  • Konto polskie: 54 1870 1045 2078 1 031 6460 0001

W przypadku przelewów międzynarodowych (np. Revolut) banki norweskie i polskie pobierają wysokie opłaty. Proszę o płatność z kont lokalnych lub uwzględnienie opłat w swoim przelewie (np. ok. 100 kr dla Revoluta).

Wzorzec umowy

Umowę gotową do podpisania znajdziesz pod adresem: http://nataliapasternak.pl/wp-content/uploads/2021/06/UmowaKursWakacyjny2021.pdf

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

TOP