Kursy języka norweskiego A1-C1

Zapraszam serdecznie na kurs języka norweskiego w małych grupach. Poniżej przeczytasz najważniejsze informacje na ten temat. Mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy i będziemy mogli razem porozmawiać po norwesku:)

Jak wygląda kurs?

Zajęcia online

Prowadzimy zajęcia przez platformę ZOOM, która jest dostępna na komputerze i telefonie.

Nagrania z lekcji

Nagrywamy zajęcia i udostępniamy uczestnikom kursu. Nawet jak Cię nie ma - niczego nie przegapisz.

Prace pisemne

Każdy uczestnik ma do napisania prace pisemne, które sprawdzamy i dajemy informację zwrotną.

Grupa na facebooku

Tworzymy prywatną grupę z zadaniami, notatkami, nagraniami - tylko dla uczestników kursu.

Ćwiczenia ze słuchu

Podczas zajęć ćwiczymy również rozumienie ze słuchu - to bardzo ważne w nauce języka.

Materiały do ćwiczeń

Dorzucamy zawsze dużo materiałów do samodzielnego ćwiczenia - prezentacje, słówka, nagrania, książki itp.

Zadania domowe

Co spotkanie zadajemy zadania, które pomagają Ci przyswoić wiedzę. Sprawdzamy je wspólnie na spotkaniach.

Bieżące informacje

Na grupie masz dostęp na bieżąco do wszystkich informacji na temat kursu, a nawet i długo po kursie.

Grupa 5-7 osób

Dzięki zajęciom w grupie uczysz się również od innych. Organizujemy pracę w taki sposób, żebyś również mógł ćwiczyć z innymi.

Terminy - najbliższe kursy 2023

KURS A1

Termin: pn.śr.pt 8:30 - 10:00
Start: 15 lipca 2024
Czas trwania: 7 tygodni

KURS A2

Termin: pn.śr 19:00 - 20:30
Start: 9 września 2024
Czas trwania: 12 tygodni

KURS B1.1

Termin: pn.śr. 17:30 - 19:00
Start: 2 września 2024
Czas trwania: 10 tygodni

KURS B2.1

Termin:pn.śr. 20:00 - 21:30
Start: 30 września 2024
Czas trwania: 10 tygodni

Zdaję norskprøve - poziom B1/B2

Termin: wt.czw. 18:30 - 20:00
Start: 6 sierpień 2024
Czas trwania: 12 lekcji + próbny egzamin

Zdaję norskprøve - poziom A2/B1

Termin: pn.śr 18:30 - 20:00
Start: 5 sierpień 2024
Czas trwania: 12 lekcji + próbny egzamin

Czas na paszport!

Termin: wt.czw. 18:30 - 20:00
Start: 5 sierpień 2024
Czas trwania: 12 lekcji + próbny egzamin

Kto poprowadzi kurs?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym lektorze - kliknij jego zdjęcie :)

Natalia

Założycielka szkoły, uwielbia uczyć się języków i podróżować! Potrafi rozgadać po norwesku każdego nieśmiałka!

Nazywam się Natalia Pasternak i od wielu lat mieszkam w Norwegii. Moją pasją są języki obce: angielski, norweski, hiszpański, francuski. Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako tłumacz oraz nauczyciel w Stavanger.

Hubert

Student z pasją do języków i psychologii. Jest ciekawy ludzi i ich historii. W wolnym czasie dużo czyta, spędza czas na wsi u dziadków albo uprawia jakiś sport!

Cześć, nazywam się Hubert Ruhnke i obecnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Z Norwegią mam kontakt od dziecka - mam rodzinę blisko Oslo i w dzieciństwie prawie każde wakacje spędzałem nad zatoką. Po liceum zdecydowałem się na porządne utrwalenie sobie języka norweskiego i z czasem zdecydowałem się na studiowanie skandynawistyki. Studiuję też psychologię, co pomaga mi w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka i w kontaktach interpersonalnych.

Weronika

Uwielbia uczyć się języków, a jeszcze bardziej uczyć ich innych! Porwie Cię w niesamowitą podróży do krainy norweskiego!

Hei og hopp! Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Języki to moja pasja - zarówno uczenie się ich, jak i Ciebie! W czasie wolnym zgłębiam moją inną miłość, do francuskiego, oraz dużo podróżuję. Pozwól, że zabiorę Cię w niesamowitą podróż przez norweski wraz ze mną.

Wiktoria

Wychowana w Norwegii pasjonatka języków obcych oraz miłośniczka zwierząt. Studentka prawa w Warszawie. Gwarantowany uśmiech i tajniki życia w Norwegii.

Nazywam się Wiktoria Krawczyk i obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przecudowną sunię o imieniu Zoya, która jest adopciakiem. Interesuję się kunsztem baristycznym, kryminologią, literaturą piękną i kinematografią. Nauczyłam się norweskiego gdy zaczęłam chodzić do przedszkola w Norwegii, a z wiekiem moja miłość do nauki języków obcych przybrała na sile. Spędzenie pierwszych 19 lat życia w Norwegii pozwoliło mi opanować ten język do perfekcji, poznać etymologię języka i norweską literaturę różnych epok. Jestem osobą dwujęzyczną, więc chętnie pomogę operować norweskim na najwyższym poziomie!

Joanna

Z zamiłowania całkiem niezła badmintonistka i trenerka swojej suczki Tajgi. Jej super moc, to cierpliwość!

Hej. Mam na imię Joanna. Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskim znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Poznaliśmy się na studiach Skandynawistyki UG. To było zakochanie od pierwszego wysłuchania, które później przerodziło się w namiętny i intensywny romans w czasie dwuletniego pobytu w Oslo. Można powiedzieć, że jesteśmy starym dobrym małżeństwem, które mimo wszystko ciągle się zaskakuje czymś nowym. Najbardziej lubimy razem podróżować po Norwegii odkrywając zawiłości mojej miłości. Z natury nie jestem zazdrosna i i chętnie dzielę się tym co kocham:-) Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Bartłomiej

Lektor z pasją do języka norweskiego, która trwa już od czasów liceum i od tamtej pory uwielbia nią zarażać innych.

Nazywam się Bartek i aktualnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Norweskiego zacząłem się uczyć samodzielnie już w liceum, a później pasja ta zaprowadziła mnie na studia wyższe. Miałem też okazję studiować jeden semestr na uniwersytecie w Oslo, gdzie dane mi było doświadczyć skandynawskiego modelu edukacji oraz pomieszkać w stolicy. W wolnym czasie chodzę na siłownię oraz czytam reportaże i książki popularnonaukowe. Wieczorami spędzam czas z kotką Luną – rasowym Maine Coonem. Mam nadzieję, że zajęcia ze mną będą fantastyczną przygodą, która wyposaży Cię w doświadczenie oraz niezbędną pewność siebie w używaniu języka.

Zosia

Najbardziej lubi prowadzić konwersacje, jej drugą pasją jest muzyka i śpiew, więc nauka wchodzi śpiewająco.

Cześć! Nazywam się Zosia Neckar. Moja przygoda z językiem norweskim i Norwegią, rozpoczęła się kiedy miałam 10 lat. Wychowałam się w Norwegii i tu skończyłam liceum, po czym wyjechałam do Polski na studia. Uczę języka norweskiego, bo wiem jak wiele osób zmaga się z nauką tego języka lub brakiem jego znajomości. Kiedy ja zaczęłam się go uczyć, pojawiła się pasja - wierzę, że i w Twoim przypadku tak będzie! Postaram się do tego przyczynić.:-) Zapraszam na lekcje ze mną!

Dlaczego warto?

STAWIAM NA ŻYWY KONTAKT Z JĘZYKIEM

Nasze spotkania to rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów. Poza lekcjami polecam programy TV, gazety i codzienną praktykę. Nie wkuwamy słówek :D

MOI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SUKCESY

Przygotowujemy do egzaminów norskprøve i bergenstest. Kilkadziesiąt naszych uczniów zdało egzaminy i osiąga sukcesy zawodowe.

Tworzymy prezentacje, plansze, nagrania, które ułatwiają naukę norweskiego. Jesteśmy autorami już ponad setki materiałów, które ułatwiają naukę. Na górze przykład z nauki zwierząt - KLIKNIJ I ZOBACZ!

Zobacz co piszą o nas uczniowe

Zawsze z przyjemnościom czytamy opinie naszych uczniów. Możesz je znaleźć m.in. na facebooku i pod adresem: https://www.e-korepetycje.net/natalia-pasternak - opinie są autentyczne, każdego z uczniów jestem w stanie wskazać :) Poniżej kilka cytowanych opinii z tej strony.

Dlaczego wybrałam Natalię? Weszłam na jej profil Fb, dziewczyna oprócz fantastycznego podejścia do ucznia, ma pasje i cudowną osobowość. Wrzuciła mnie do głębokiej wody, ale dała mi ponton ratunkowy, bym mogła w końcu wykrzesać z siebie chęć nauki. Miałam wenwetrzyny opór, masę wymówek, broniłam się znajomością angielskiego. Natalia zrobiła coś, w co na prawdę u siebie nie wierzyłam. Jedną z zasad, by opanować język, jest myślenie o nim. Tak, układanie nawet prostych zdań w głowie, zadawanie sobie pytań i udzielanie samemu na nie odpowiedzi. Popełniam masę błędów, ale po dwóch miesiącach jestem pod wrażeniem, że udaje mi się rozmawiać na różne tematy. Lekcje mamy przeróżne, rozmawiamy na wiele życiowych aspektów, to nie jest sztywna nauka. Dzięki temu można na prawdę polubić język obcy. Jest moim pierwszym wyborem, nigdy nie korzystałam z kursów i innych nauczycieli. Pojawiła się w moim życiu idealnie. Więc jeśli jesteś zainteresowany/na nauczycielem, który potrafi pokazać, że masz moc i dasz radę, to jest właśnie Natalia.

Aleksandra

26 kwietnia 2020
Kurs z Natalią to najlepszy wybór! Bez stresu, bez zbędnego wstydu i bez spięcia. Nie jest to kurs prowadzony według typowych, sztywnych zasad, nauka z Natalią to czysta przyjemność i miła rozmowa w luźnej atmosferze :) Kompetentna osoba na właściwym miejscu!

Bogumiła

24 sierpnia 2020

Weronika

25 listopada 2020
Z całego serca polecam naukę z Natalia. Jestem po kursie A1 i oczywiście zamierzam kontynuować. Jestem zachwycona tym ,jak po jednym kursie poprawiła się moja wymowa i gramatyka. Niezdecydowanym na nauke z Natalią polecam , nie ma się nad czym zastanawiać! ❤️

Jak wygląda nasza współpraca?

W celu zapisania się na kurs wymagam wpłaty zaliczki za kurs - w celu rezerwacji miejsca - w wysokości 1500 kr oraz podpisania umowy. Poniżej przedstawilismy graficznie kroki jak wygląda nasza współpraca :)

01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Możesz skorzystać z darmowej lekcji próbnej, zadać nam pytania odnośnie kursu i upewnić się, że ten kurs jest dla Ciebie. Na lekcji: sprawdzimy Twój poziom języka norweskiego, omówimy kurs i nasze metody nauczania oraz porozmawiamy chwilę po norwesku i po polsku. Wszystko niezobowiązująco i bezpłatnie.
02

GDY SIĘ ZDECYDUJESZ

Otrzymujesz umowę i numer konta do wpłaty zaliczki - znajdziesz je również na samym dole strony. Po wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy rezerwujemy Ci miejsce na kursie. Wpłaty możesz dokonać zarówno na konto polskie jak i norweskie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.
03

UCZYMY SIĘ RAZEM

Otrzymujesz od nas wszystko do czego się zobowiązaliśmy. Rozmawiamy na spotkaniach online, otrzymujesz materiały dydaktyczne, dostęp do grupy na facebooku, dostęp do nagrań ze spotkań i wiele innych. W ustalonych terminach wpłacasz pozostałą kwotę za kurs.
04

KOŃCZYMY KURS

To jednak niekoniecznie koniec naszej współpracy. Po zakończeniu kursu: masz pierwszeństwo zapisu na nowy poziom oraz możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Oczywiście chętnie również doradzimy odnośnie Twojej dalszej ścieżki nauki języka norweskiego.
05

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

Zapytaj nas o wszystko czego potrzebujesz: E-mail: norweskiznataliaonline@gmail.com  FB: https://facebook.com/NauczycielNorweskiego Pamiętaj, że rozmowa jest bezpłatna i nie zobowiązuję Cię do skorzystania z kursu :)                                                          

Zapisz się już teraz!

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj nam pytanie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy

Informacje dodatkowe

Konta do wpłat

Numery kont bankowych, na które można regulować płatności za kursy:

 • Konto norweskie: 3335.27.55384
 • Konto polskie: 57 1140 2004 0000 3802 8440 4788

W przypadku przelewów międzynarodowych (np. Revolut) banki norweskie i polskie pobierają wysokie opłaty. Proszę o płatność z kont lokalnych lub uwzględnienie opłat w swoim przelewie (np. ok. 100 kr dla Revoluta).

Wzorzec umowy

Umowę gotową do podpisania znajdziesz pod adresem: umowa - kurs grupowy

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A1!

Kurs języka norweskiego dla początkujących na poziomie A1!

Kurs dedykowany osobą, która nigdy nie uczyły się języka norweskiego lub takich, która miały z nim minimalną styczność.

Termin I
Start: 15 lipca 2024
Termin: poniedziałek i czwartek 19:30 -21:30
Czas trwania kursu: 7 tygodni
Prowadzący kurs: Bartek
Termin II
Start: 16 września 2024
Termin: poniedziałek i środa 19:00-20:30
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Zosia
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A1.1!

Kurs języka norweskiego dla początkujących na poziomie A1.1!

Kurs dedykowany osobom, które nigdy nie uczyły się języka norweskiego lub takich, które miały z nim minimalną styczność.

Termin
Start: 16 marzec 2024
Termin: sobota 11:00- 13:20
Czas trwania kursu: 7 tygodni
Prowadzący kurs: Bartek
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1000 NOK.
2480 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A1.2!

Kurs języka norweskiego dla początkujących na poziomie A1.2

Kontynuacja kursu A1.1 - dedykowany osobom, które znają podstawy języka norweskiego takie jak: alfabet, liczby, godziny, znają nazwy zawodów i sportów oraz potrafią ułożyć podstawowe zdania twierdzące, przeczenia,odpowiedzieć na proste pytania, przedstawić się, powiedzieć co lubią robić itp. 

Termin I
Start: 16 styczeń 2024
Termin: wtorek i czwartek: 19:30 - 21:00
Czas trwania kursu: 5 tygodni
Prowadzący kurs: Zosia
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1000 NOK.
2480 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A2.1!

Kurs dedykowany osobom, które chcą kontynuować naukę i mają już opanowane podstawy języka norweskiego.
Osoby na tym poziomie powinny potrafić w prosty sposób porozumiewać się w sytuacjach z życia codziennego, przedstawiać się, wyrażać swoje myśli i pytać o podstawowe kwestie.

Termin
Start: 5 marzec 2024
Termin: wtorek i czwartek 19:30- 21:00
Czas trwania kursu: 6 tygodni
Prowadzący kurs: Zosia
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1000 NOK.
2975 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B1.1!

Kurs jest dedykowany dla osób, które potrafią aktywnie uczestniczyć w prostej dyskusji, wyrazić w prosty sposób swoje intencje, myśli i opinie oraz je uzasadnić. Potrafią opowiedzieć o wydarzeniach z przeszłości i planach na przyszłość.

Termin I
Start: 2 września 2024
Termin: poniedziałek i środa: 17:30 - 19:00
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Joanna
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Stein på stein 2021 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A2!

Kurs dedykowany osobom, które chcą kontynuować naukę i mają już opanowane podstawy języka norweskiego.
Osoby na tym poziomie powinny potrafić w prosty sposób porozumiewać się w sytuacjach z życia codziennego, przedstawiać się, wyrażać swoje myśli i pytać o podstawowe kwestie.

Termin I
Start: 9 września 2024
Termin: poniedziałek i środa - 19:00 - 20:30
Czas trwania kursu: 12 tygodni
Prowadzący kurs: Weronika
Termin II
Start: 23 września 2024
Termin: poniedziałek i czwartek 19:00 -20:30
Czas trwania kursu: 12 tygodni
Prowadzący kurs: Bartek
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
5950 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B2.1!

Kurs dedykowany osobom, które posługują się językiem norweskim w stopniu średnio zaawansowanym. Potrafią płynnie i swobodnie się komunikować.  Radzą sobie z formułowaniem wypowiedzi pisemnych  w szerokim zakresie tematów.

Termin
Start: 30 września 2024
Termin: poniedziałek i środa 20:00 - 21:30
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Hubert
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Klart det ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B2.2!

Kurs dedykowany osobom, które posługują się językiem norweskim w stopniu średnio zaawansowanym. Potrafią płynnie i swobodnie się komunikować.  Radzą sobie z formułowaniem wypowiedzi pisemnych  w szerokim zakresie tematów.

Termin
Start: 22 styczeń 2024
Termin: poniedziałek i środa: 19:00 - 20:30
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Zosia
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Klart det ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B1.2!

Kurs jest dedykowany dla osób, które potrafią być aktywnym uczestnikiem dyskusji na znany mu tematy i zwięźle potrafi przedstawić swoją opinię. Potrafią tworzyć spójne teksty i rozumieją przesłanie takich tekstów.

Termin I
Start: 8 lipiec 2024
Termin: poniedziałek i środa 20:00 - 21:30
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Hubert
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Stein på stein 2021 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymagana jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs konwersacji - Rozgadaj się po norwesku! 

Znasz podstawy gramatyki i sporo słów, ale wciąż boisz się rozmawiać po norwesku? Słowa magicznie uciekają z głowy kiedy trzeba porozmawiać z koleżanką w pracy lub u lekarza?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie! 

Kurs konwersacji - Rozgadaj się po norwesku! Kurs konwersacji online to interesujące i aktualne tematy, duża dawka nowego słownictwa oraz okazja do swobodnej pogawędki!  Całkowicie nowy format kursu, który pomoże rozwinąć umiejętności językowe w mówieniu, poszerzyć zasób słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego i przełamać barierę w komunikacji. 

Dzięki zajęciom będziesz mówił płynniej, poprawniej oraz swobodniej, a tematy poruszane na zajęciach będą zróżnicowane i dopasowane do tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Zajęcia odbywać się będą w małych, maksymalnie 7 osobowych grupach.  Dzięki czemu każdy kursant będzie miał możliwość aktywnie uczestniczyć w spotkaniu i swobodnie się wypowiedzieć.

Termin I
Start: 14 lipiec 2024
Termin: niedziele 17:30 - 19:00
Czas trwania kursu: 6 spotkań
Prowadzący kurs: Hubert
Cena
Kurs obejmuje 14 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość płatności na polskie konto.
1200 NOK
Dla kogo?
 • dla osób na poziomie A2/B1,
 • dla osób, którym najbardziej zależy na mówieniu, przełamaniu bariery językowej,praktycznym użyciu języka,
 • dla tych, którzy chcą poprawić swoją płynność językową,
 • dla osób przygotowujący się do egzaminów ustnych z norweskiego,
 • dla tych, którzy chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce,
 • dla osób, które chcą być pewniejsze siebie podczas rozmowy.
Na każdym spotkaniu będziemy poruszać inne tematy. 

Chcemy, aby tematy były dla Was interesujące, dlatego u nas masz wpływ na to o czym będziemy dyskutowali. Przed rozpoczęciem kursu, każdy uczestnik dostanie ankietę z listą przygotowanych przez nas tematów  i to właśnie te, które otrzymają największą liczbę głosów, będą poruszane na zajęciach. Przed każdymi zajęciami uczestnik otrzyma od nas tekst/ artykuł nawiązujący do tematu spotkania, aby móc zagłębić się w temat oraz listę słówek i wyrażeń, które mogą przydać się podczas dyskusji.

Przykładowe tematy spotkań
 • Marzenia, plany na przyszłość
 • Dzieciństwo, okres szkolny, zdarzenia które na nas wpłynęły (czas przeszły)
 • Social media i ich wpływ na nas
 • Różnice kulturowe między Polską, Norwegią, a innymi krajami które odwiedziliśmy
 • Wolny czas - nasze pasje, motywacje, co lubimy robić, a czego nie cierpimy
 • Wiadomości - co ostatnio dzieje się w Norwegii i na świecie?
 • Dzieci, rodzice, wychowywanie, doświadczenia
 • Podróże - miejsca, które odwiedziliśmy i które chcielibyśmy odwiedzić

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Gramatyka-na luzie!

Jaka jest różnica pomiędzy presens a preteritum? Kiedy stosuje się mennesker, personer a kiedy folk? Masz problem z odmiana i stopniowaniem przymiotników? 

Gramatyka nie jest taka straszna i można się z nią zaprzyjaźnić!

Gramatyka- na luzie, czyli nowość w naszej ofercie! Kurs podczas którego poznasz, utrwalisz i poćwiczysz zagadnienia z norweskiej gramatyki na poziomie A1/A2.
Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe lub po prostu potrzebują powtórki norweskiej gramatyki.

Plan kursu opracowaliśmy na podstawie obserwacji naszych kursantów, dzięki czemu doskonale wiemy jakie tematy w norweskiej gramatyce sprawiają najwięcej problemów i to właśnie na nich się skupimy! Kurs składa się z 7 zajęć - na każdych zajęciach skupimy się na innych zagadnieniach gramatycznych, kursanci dostaną od nas prezentacje oraz wiele zadań do samodzielnego ćwiczenia w domu. Podsumowanie lekcji, prezentacje, zadania i notatki ułatwią utrwalenie zdobytej wiedzy.

Termin
Start:10 lipca
Termin: poniedziałek i środa 18:30 - 20:00
Czas trwania kursu: 7 spotkań
Prowadzący kurs: Weronika
Cena
Kurs obejmuje 14 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość płatności na polskie konto.
1400 NOK
Dla kogo?
 • dla osób na poziomie A1/A2,
 • dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe,
 • dla tych, którzy potrzebują powtórki norweskiej gramatyki,
 • dla osób przygotowujący się do egzaminów z norweskiego,
 • dla tych, którzy chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce,
Tematy spotkań
 • Spotkanie 1 - Konstrukcja zdań - pytania, przeczenia, zdania twierdzące, zdania z dwoma czasownikami, bezokolicznik.
 • Spotkanie 2 -Rzeczownik - liczba mnoga i pojedyncza, forma określona i nieokreślona - podstawowe zasady i praktyka, odmiana i wyjątki - rzeczowniki nieregularne.
 • Spotkanie 3 - Czasowniki modalne, czas presens i preteritum - proste zdania na temat przeszłości (z użyciem słów wczoraj, w zeszłym roku itp).
 • Spotkanie 4 - Przymiotnik - odmiana i stopniowanie, przysłówki miejsca.
 • Spotkanie 5 -Tryb rozkazujący, opisywanie przynależności.
 • Spotkanie 6 - Synes - tror - tenke / mennesker - personer - folk / derfor - fordi - miks rzeczy przydatnych na co dzień.
 • Spotkanie 7 - Powtórka, uporządkowanie wiedzy, pytania i wątpliwości.

Pomożemy Ci wzbogacić Twój język norweski, zrozumieć reguły gramatyki i je utrwalić!

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Gramatyka-bez stresu!

Jaka jest różnica pomiędzy preteritum a perfektum? Kiedy stosuje się noen, a kiedy noe? Forma określona i nieokreślona ciągle przysparza Ci problemów?  

Gramatyka nie jest taka straszna i można się z nią zaprzyjaźnić!

Gramatyka-bez stresu, czyli nowość w naszej ofercie! Kurs podczas którego poznasz, utrwalisz i poćwiczysz zagadnienia z norweskiej gramatyki na poziomie A2/B1.
Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe lub po prostu potrzebują powtórki norweskiej gramatyki.

Plan kursu opracowaliśmy na podstawie obserwacji naszych kursantów, dzięki czemu doskonale wiemy jakie tematy w norweskiej gramatyce sprawiają najwięcej problemów i to właśnie na nich się skupimy! Kurs składa się z 7 zajęć - na każdych zajęciach skupimy się na innych zagadnieniach gramatycznych, kursanci dostaną od nas prezentacje oraz wiele zadań do samodzielnego ćwiczenia w domu. Podsumowanie lekcji, prezentacje, zadania i notatki ułatwią utrwalenie zdobytej wiedzy.

Termin
Start:12 czerwca
Termin: poniedziałek i środa 20:00 - 21:30
Czas trwania kursu: 7 spotkań
Prowadzący kurs: Joanna
Cena
Kurs obejmuje 14 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość płatności na polskie konto.
1400 NOK
Dla kogo?
 • dla osób na poziomie A2/B1,
 • dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe,
 • dla tych, którzy potrzebują powtórki norweskiej gramatyki,
 • dla osób przygotowujący się do egzaminów z norweskiego,
 • dla tych, którzy chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce,
Tematy spotkań
 • Spotkanie 1 - Czasownik - konstrukcje z czasownikami modalnymi, strona bierna, czasy przeszłe.
 • Spotkanie 2 - Kontynuacja czasownik - czasy preteritum i perfektum, czas zaprzeszły.
 • Spotkanie 3 - Rzeczownik - forma określona i nieokreślona, rzeczowniki nieregularne, odmiana rzeczowników użycie w zdaniach.
 • Spotkanie 4 - Kontynuacja rzeczownik, przymiotnik - odmiana, stopniowanie, użycie, przymiotniki nieregularne, porównania, forma określona przymiotnika.
 • Spotkanie 5 - Konstrukcja zdań, zdania podrzędne (zdania z ikke, at, om, hvis itp.), miejsce okoliczników zdaniowych.
 • Spotkanie 6 - Zaimki - np. zaimki wskazujące (denne, dette, den itp.), zaimki dzierżawcze, zaimki zwrotne (odmiana seg), zaimki w dopełnieniu (meg, henne)
 • Spotkanie 7 - Wyrażenia określające ilość, powtórka wszystkiego

Pomożemy Ci wzbogacić Twój język norweski, zrozumieć reguły gramatyki i je utrwalić!

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

TOP