Kursy języka norweskiego A1-C1

Zapraszam serdecznie na kurs języka norweskiego w małych grupach. Poniżej przeczytasz najważniejsze informacje na ten temat. Mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy i będziemy mogli razem porozmawiać po norwesku:)

Jak wygląda kurs?

Zajęcia online

Prowadzę zajęcia przez platformę ZOOM, która jest dostępna na komputerze i telefonie.

Nagrania z lekcji

Nagrywam zajęcia i udostępniam uczestnikom kursu. Nawet jak Cię nie ma - niczego nie przegapisz.

Prace pisemne

Każdy uczestnik ma do napisania prace pisemne, które sprawdzam i daję informację zwrotną.

Grupa na facebooku

Tworzę prywatną grupę z zadaniami, notatkami, nagraniami - tylko dla uczestników kursu.

Ćwiczenia ze słuchu

Podczas zajęć ćwiczymy również rozumienie ze słuchu - to bardzo ważne w nauce języka.

Materiały do ćwiczeń

Dorzucam zawsze dużo materiałów do samodzielnego ćwiczenia - prezentacje, słówka, nagrania, książki itp.

Zadania domowe

Co spotkanie zadaję zadania, które pomagają Ci przyswoić wiedzę. Sprawdzamy je wspólnie na spotkaniach.

Bieżące informacje

Na grupie masz dostęp na bieżąco do wszystkich informacji na temat kursu, a nawet i długo po kursie.

Grupa 5-6 osób

Dzięki zajęciom w grupie uczysz się również od innych. Organizuję pracę w taki sposób, żebyś również mógł ćwiczyć z innymi.

Terminy - najbliższe kursy 2023

KURS A1

Termin: pn. czw. 17:30 - 19:00
Start: 20 luty 2023
Czas trwania: 10 tygodni

KURS B1.2

Termin: pn.śr. 20:00 - 21:30
Start: 06 marzec 2023
Czas trwania: 12 tygodni

KURS A2

Termin: wt. czw. 18:30 - 20:00
Start: 18 Kwiecień 2023
Czas trwania: 10 tygodni

KURS KONWERSACJI

Termin: poniedziałek 17:30 - 19:00
Start: 20 luty 2023
Czas trwania: 6 tygodni

KURS B1.1

Termin: pn. śr. 18.30 - 20.00
Start: 17 kwiecień 2023
Czas trwania 10 tygodni

KURS GRAMATYCZNY

Termin: piątek 17:30 - 19:00
Start: 10 luty 2023
Czas trwania: 6 tygodni

Kto poprowadzi kurs?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym lektorze - kliknij jego zdjęcie :)

Natalia

Lektor - założycielka szkoły

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Weronika

Lektor - 6 lat doświadczenia

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Joanna

Lektor - 20 lat doświadczenia

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Zosia

Lektor

Nazywam się Zosia Neckar. Moja przygoda z językiem norweskim i Norwegią, rozpoczęła się kiedy miałam 10 lat. Wychowałam się w Norwegii i tu skończyłam liceum, po czym wyjechałam do Polski na studia. Uczę języka norweskiego, bo wiem jak wiele osób zmaga się z nauką tego języka lub brakiem jego znajomości.

 

Dlaczego warto?

STAWIAM NA ŻYWY KONTAKT Z JĘZYKIEM

Nasze spotkania to rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów. Poza lekcjami polecam programy TV, gazety i codzienną praktykę. Nie wkuwamy słówek :D

MOI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SUKCESY

Przygotowuję do egzaminów norskprøve i bergenstest. Kilkadziesiąt moich uczniów zdało egzaminy i osiąga sukcesy zawodowe.

Tworzę prezentacje, plansze, nagrania, które ułatwiają naukę norweskiego. Jestem autorką już ponad setki materiałów, które ułatwiają naukę. Na górze przykład z nauki zwierząt - KLIKNIJ I ZOBACZ!

Zobacz co piszą o mnie uczniowe

Zawsze z przyjemnością czytam opinie moich uczniów. Możesz je znaleźć m.in. na facebooku i pod adresem: https://www.e-korepetycje.net/natalia-pasternak - opinie są autentyczne, każdego z uczniów jestem w stanie wskazać :) Poniżej kilka cytowanych opinii z tej strony.

Dlaczego wybrałam Natalię? Weszłam na jej profil Fb, dziewczyna oprócz fantastycznego podejścia do ucznia, ma pasje i cudowną osobowość. Wrzuciła mnie do głębokiej wody, ale dała mi ponton ratunkowy, bym mogła w końcu wykrzesać z siebie chęć nauki. Miałam wenwetrzyny opór, masę wymówek, broniłam się znajomością angielskiego. Natalia zrobiła coś, w co na prawdę u siebie nie wierzyłam. Jedną z zasad, by opanować język, jest myślenie o nim. Tak, układanie nawet prostych zdań w głowie, zadawanie sobie pytań i udzielanie samemu na nie odpowiedzi. Popełniam masę błędów, ale po dwóch miesiącach jestem pod wrażeniem, że udaje mi się rozmawiać na różne tematy. Lekcje mamy przeróżne, rozmawiamy na wiele życiowych aspektów, to nie jest sztywna nauka. Dzięki temu można na prawdę polubić język obcy. Jest moim pierwszym wyborem, nigdy nie korzystałam z kursów i innych nauczycieli. Pojawiła się w moim życiu idealnie. Więc jeśli jesteś zainteresowany/na nauczycielem, który potrafi pokazać, że masz moc i dasz radę, to jest właśnie Natalia.

Aleksandra

26 kwietnia 2020
Kurs z Natalią to najlepszy wybór! Bez stresu, bez zbędnego wstydu i bez spięcia. Nie jest to kurs prowadzony według typowych, sztywnych zasad, nauka z Natalią to czysta przyjemność i miła rozmowa w luźnej atmosferze :) Kompetentna osoba na właściwym miejscu!

Bogumiła

24 sierpnia 2020

Weronika

25 listopada 2020
Z całego serca polecam naukę z Natalia. Jestem po kursie A1 i oczywiście zamierzam kontynuować. Jestem zachwycona tym ,jak po jednym kursie poprawiła się moja wymowa i gramatyka. Niezdecydowanym na nauke z Natalią polecam , nie ma się nad czym zastanawiać! ❤️

Jak wygląda nasza współpraca?

W celu zapisania się na kurs wymagam wpłaty zaliczki za kurs - w celu rezerwacji miejsca - w wysokości 1500 kr oraz podpisania umowy. Poniżej przedstawiłam graficznie kroki jak wygląda nasza współpraca :)

01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Możesz skorzystać z darmowej lekcji próbnej, zadać mi pytania odnośnie kursu i upewnić się, że ten kurs jest dla Ciebie. Na lekcji: sprawdzimy Twój poziom języka norweskiego, omówię kurs i moje metody nauczania oraz porozmawiamy chwilę po norwesku i po polsku. Wszystko niezobowiązująco i bezpłatnie.
02

GDY SIĘ ZDECYDUJESZ

Otrzymujesz umowę i numer konta do wpłaty zaliczki - znajdziesz je również na samym dole strony. Po wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy rezerwuję Ci miejsce na kursie. Wpłaty możesz dokonać zarówno na konto polskie jak i norweskie. Jestem do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.
03

UCZYMY SIĘ RAZEM

Otrzymujesz ode mnie wszystko do czego się zobowiązałam. Rozmawiamy na spotkaniach online, otrzymujesz materiały dydaktyczne, dostęp do grupy na facebooku, dostęp do nagrań ze spotkań i wiele innych. W ustalonych terminach wpłacasz pozostałą kwotę za kurs.
04

KOŃCZYMY KURS

To jednak niekoniecznie koniec naszej współpracy. Po zakończeniu kursu: masz pierwszeństwo zapisu na nowy poziom oraz możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Oczywiście chętnie również doradzę odnośnie Twojej dalszej ścieżki nauki języka norweskiego.
05

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

Zapytaj mnie o wszystko czego potrzebujesz: E-mail: norweskiznataliaonline@gmail.com  FB: https://facebook.com/NauczycielNorweskiego Pamiętaj, że rozmowa jest bezpłatna i nie zobowiązuję Cię do skorzystania z kursu :)                                                          

Zapisz się już teraz!

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj mi pytanie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy

Informacje dodatkowe

Konta do wpłat

Numery kont bankowych, na które można regulować płatności za kursy:

 • Konto norweskie: 3335.27.55384
 • Konto polskie: 54 1870 1045 2078 1 031 6460 0001

W przypadku przelewów międzynarodowych (np. Revolut) banki norweskie i polskie pobierają wysokie opłaty. Proszę o płatność z kont lokalnych lub uwzględnienie opłat w swoim przelewie (np. ok. 100 kr dla Revoluta).

Wzorzec umowy

Umowę gotową do podpisania znajdziesz pod adresem: https://nataliapasternak.pl/umowa-kursy

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A1!

Kurs języka norweskiego dla początkujących na poziomie A1!

Kurs dedykowany osobą, która nigdy nie uczyły się języka norweskiego lub takich, która miały z nim minimalną styczność.

Termin
Strat: 20 Luty 2023
Termin: poniedziałek i czwartek - 17.30-19.00
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Zosia
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymaga jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie A2!

Kurs dedykowany osobom, które chcą kontynuować naukę i mają już opanowane podstawy języka norweskiego.
Osoby na tym poziomie powinny potrafić w prosty sposób porozumiewać się w sytuacjach z życia codziennego, przedstawiać się, wyrażać swoje myśli i pytać o podstawowe kwestie.

Termin
Strat: 18 Kwiecień 2023
Termin: wtorek i czwartek - 18:30 - 20:00
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Weronika
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji På Vei 2018 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymaga jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B1.1!

Kurs jest dedykowany dla osób, które potrafią aktywnie uczestniczyć w prostej dyskusji, wyrazić w prosty sposób swoje intencje, myśli i opinie oraz je uzasadnić. Potrafią opowiedzieć o wydarzeniach z przeszłości i planach na przyszłość.

Termin
Strat: 17 kwiecień 2023
Termin: poniedziałek i środa: 18:30 - 20:00
Czas trwania kursu: 10 tygodni
Prowadzący kurs: Weronika
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Stein på stein 2021 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymaga jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
4960 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs języka norweskiego na poziomie B1.2!

Kurs jest dedykowany dla osób, które potrafią być aktywnym uczestnikiem dyskusji na znany mu tematy i zwięźle potrafi przedstawić swoją opinię. Potrafią tworzyć spójne teksty i rozumieją przesłanie takich tekstów.

Termin
Strat: 06 Marzec 2023
Termin: poniedziałek i środa 20:00-21:30
Czas trwania kursu: 12 tygodni
Prowadzący kurs: Joanna
Materiały
Na zajęciach będziemy korzystać z najnowszej wersji Stein på stein 2021 ćwiczenia i podręcznik (TEKSTBOK i ARBEIDSBOK).Poza tym korzystamy z wielu autorskich materiałów - prezentacji, plansz, zadań oraz materiałów z życia codziennego - artykułów, podcastów, filmów.
Cena
Przy zapisie na kurs wymaga jest zaliczka w wysokości 1500 NOK, pozostałą kwotę można rozłożyć na dwie raty.
5950 NOK

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Kurs konwersacji - Rozgadaj się po norwesku! 

Znasz podstawy gramatyki i sporo słów, ale wciąż boisz się rozmawiać po norwesku? Słowa magicznie uciekają z głowy kiedy trzeba porozmawiać z koleżanką w pracy lub u lekarza?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie! 

Kurs konwersacji - Rozgadaj się po norwesku! Kurs konwersacji online to interesujące i aktualne tematy, duża dawka nowego słownictwa oraz okazja do swobodnej pogawędki!  Całkowicie nowy format kursu, który pomoże rozwinąć umiejętności językowe w mówieniu, poszerzyć zasób słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego i przełamać barierę w komunikacji. 

Dzięki zajęciom będziesz mówił płynniej, poprawniej oraz swobodniej, a tematy poruszane na zajęciach będą zróżnicowane i dopasowane do tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Zajęcia odbywać się będą w małych, maksymalnie 7 osobowych grupach.  Dzięki czemu każdy kursant będzie miał możliwość aktywnie uczestniczyć w spotkaniu i swobodnie się wypowiedzieć.

Termin
Start: 20 Luty 2023
Termin: poniedziałek 17:30-19:00
Czas trwania kursu: 6 spotkań
Prowadzący kurs: Joanna
Cena
Kurs obejmuje 12 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość płatności na polskie konto.
1200 NOK
Dla kogo?
 • dla osób na poziomie A2/B1,
 • dla osób, którym najbardziej zależy na mówieniu, przełamaniu bariery językowej,praktycznym użyciu języka,
 • dla tych, którzy chcą poprawić swoją płynność językową,
 • dla osób przygotowujący się do egzaminów ustnych z norweskiego,
 • dla tych, którzy chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce,
 • dla osób, które chcą być pewniejsze siebie podczas rozmowy.
Na każdym spotkaniu będziemy poruszać inne tematy. 

Chcemy, aby tematy były dla Was interesujące, dlatego u nas masz wpływ na to o czym będziemy dyskutowali. Przed rozpoczęciem kursu, każdy uczestnik dostanie ankietę z listą przygotowanych przez nas tematów  i to właśnie te, które otrzymają największą liczbę głosów, będą poruszane na zajęciach. Przed każdymi zajęciami uczestnik otrzyma od nas tekst/ artykuł nawiązujący do tematu spotkania, aby móc zagłębić się w temat oraz listę słówek i wyrażeń, które mogą przydać się podczas dyskusji.

Przykładowe tematy spotkań
 • Marzenia, plany na przyszłość
 • Dzieciństwo, okres szkolny, zdarzenia które na nas wpłynęły (czas przeszły)
 • Social media i ich wpływ na nas
 • Różnice kulturowe między Polską, Norwegią, a innymi krajami które odwiedziliśmy
 • Wolny czas - nasze pasje, motywacje, co lubimy robić, a czego nie cierpimy
 • Wiadomości - co ostatnio dzieje się w Norwegii i na świecie?
 • Dzieci, rodzice, wychowywanie, doświadczenia
 • Podróże - miejsca, które odwiedziliśmy i które chcielibyśmy odwiedzić

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

Gramatyka-bez stresu!

Jaka jest różnica pomiędzy preteritum a perfektum? Kiedy stosuje się noen, a kiedy noe? Forma określona i nieokreślona ciągle przysparza Ci problemów?  

Gramatyka nie jest taka straszna i można się z nią zaprzyjaźnić!

Gramatyka-bez stresu, czyli nowość w naszej ofercie! Kurs podczas którego poznasz, utrwalisz i poćwiczysz zagadnienia z norweskiej gramatyki na poziomie A2/B1.
Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe lub po prostu potrzebują powtórki norweskiej gramatyki.

Plan kursu opracowaliśmy na podstawie obserwacji naszych kursantów, dzięki czemu doskonale wiemy jakie tematy w norweskiej gramatyce sprawiają najwięcej problemów i to właśnie na nich się skupimy! Kurs składa się z 6 zajęć - na każdych zajęciach skupimy się na innych zagadnieniach gramatycznych, kursanci dostaną od nas prezentacje oraz wiele zadań do samodzielnego ćwiczenia w domu. Podsumowanie lekcji, prezentacje, zadania i notatki ułatwią utrwalenie zdobytej wiedzy.

Termin
Start: 10 Luty 2023
Termin: piątek 17:30-19:00
Czas trwania kursu: 6 spotkań
Prowadzący kurs: Natalia
Cena
Kurs obejmuje 12 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość płatności na polskie konto.
1200 NOK
Dla kogo?
 • dla osób na poziomie A2/B1,
 • dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe,
 • dla tych, którzy potrzebują powtórki norweskiej gramatyki,
 • dla osób przygotowujący się do egzaminów z norweskiego,
 • dla tych, którzy chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce,
Tematy spotkań
 • Spotkanie 1 - Czasownik - czasy preteritum i perfektum, czas zaprzeszły, konstrukcje z czasownikami modalnymi, strona bierna.
 • Spotkanie 2 - Kontynuacja czasownik, rzeczownik - forma określona i nieokreślona, rzeczowniki nieregularne, odmiana rzeczowników użycie w zdaniach.
 • Spotkanie 3 - Kontynuacja rzeczownik, przymiotnik - odmiana, stopniowanie, użycie, przymiotniki nieregularne, porównania, forma określona przymiotnika.
 • Spotkanie 4 - Konstrukcja zdań, zdania podrzędne (zdania z ikke, at, om, hvis itp.), miejsce okoliczników zdaniowych.
 • Spotkanie 5 - Zaimki - np. zaimki wskazujące (denne, dette, den itp.), zaimki dzierżawcze, zaimki zwrotne (odmiana seg), zaimki w dopełnieniu (meg, henne)
 • Spotkanie 6 - Wyrażenia określające ilość, powtórka wszystkiego

Pomożemy Ci wzbogacić Twój język norweski, zrozumieć reguły gramatyki i je utrwalić!

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

TOP