Kursy języka norweskiego A1-C1

Zapraszam serdecznie na kurs języka norweskiego w małych grupach. Poniżej przeczytasz najważniejsze informacje na ten temat. Mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy i będziemy mogli razem porozmawiać po norwesku:)

Jak wygląda kurs?

Zajęcia online

Prowadzę zajęcia przez platformę ZOOM, która jest dostępna na komputerze i telefonie.

Nagrania z lekcji

Nagrywam zajęcia i udostępniam uczestnikom kursu. Nawet jak Cię nie ma - niczego nie przegapisz.

Prace pisemne

Każdy uczestnik ma do napisania prace pisemne, które sprawdzam i daję informację zwrotną.

Grupa na facebooku

Tworzę prywatną grupę z zadaniami, notatkami, nagraniami - tylko dla uczestników kursu.

Ćwiczenia ze słuchu

Podczas zajęć ćwiczymy również rozumienie ze słuchu - to bardzo ważne w nauce języka.

Materiały do ćwiczeń

Dorzucam zawsze dużo materiałów do samodzielnego ćwiczenia - prezentacje, słówka, nagrania, książki itp.

Zadania domowe

Co spotkanie zadaję zadania, które pomagają Ci przyswoić wiedzę. Sprawdzamy je wspólnie na spotkaniach.

Bieżące informacje

Na grupie masz dostęp na bieżąco do wszystkich informacji na temat kursu, a nawet i długo po kursie.

Grupa 5-6 osób

Dzięki zajęciom w grupie uczysz się również od innych. Organizuję pracę w taki sposób, żebyś również mógł ćwiczyć z innymi.

Kto poprowadzi kurs?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym lektorze - kliknij jego zdjęcie :)

Natalia

Lektor - założycielka szkoły

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Weronika

Lektor - 6 lat doświadczenia

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Agata

Lektor - 15 lat doświadczenia

Języki i kulturę Norwegii poznawałam na Uniwersytecie Gdańskim, a dzięki stypendiom również na uniwersytach w Bergen, Oslo i Tromsø. Zawodowo zajmowałam się tłumaczeniem i redakcją książek skandynawskich, moim doświadczeniem dzielę się teraz ze studentami filologii norweskiej. Uwielbiam uczyć, ale lubię również pracować jako przewodnik turystyczny i instruktor sportów. Zapraszam do wspólnego zwiedzania pasjonującego języka norweskiego!

Joanna

Lektor - 20 lat doświadczenia

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

 

Dlaczego warto?

STAWIAM NA ŻYWY KONTAKT Z JĘZYKIEM

Nasze spotkania to rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów. Poza lekcjami polecam programy TV, gazety i codzienną praktykę. Nie wkuwamy słówek :D

MOI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SUKCESY

Przygotowuję do egzaminów norskprøve i bergenstest. Kilkadziesiąt moich uczniów zdało egzaminy i osiąga sukcesy zawodowe.

Tworzę prezentacje, plansze, nagrania, które ułatwiają naukę norweskiego. Jestem autorką już ponad setki materiałów, które ułatwiają naukę. Na górze przykład z nauki zwierząt - KLIKNIJ I ZOBACZ!

Zobacz co piszą o mnie uczniowe

Zawsze z przyjemnością czytam opinie moich uczniów. Możesz je znaleźć m.in. na facebooku i pod adresem: https://www.e-korepetycje.net/natalia-pasternak - opinie są autentyczne, każdego z uczniów jestem w stanie wskazać :) Poniżej kilka cytowanych opinii z tej strony.

Dlaczego wybrałam Natalię? Weszłam na jej profil Fb, dziewczyna oprócz fantastycznego podejścia do ucznia, ma pasje i cudowną osobowość. Wrzuciła mnie do głębokiej wody, ale dała mi ponton ratunkowy, bym mogła w końcu wykrzesać z siebie chęć nauki. Miałam wenwetrzyny opór, masę wymówek, broniłam się znajomością angielskiego. Natalia zrobiła coś, w co na prawdę u siebie nie wierzyłam. Jedną z zasad, by opanować język, jest myślenie o nim. Tak, układanie nawet prostych zdań w głowie, zadawanie sobie pytań i udzielanie samemu na nie odpowiedzi. Popełniam masę błędów, ale po dwóch miesiącach jestem pod wrażeniem, że udaje mi się rozmawiać na różne tematy. Lekcje mamy przeróżne, rozmawiamy na wiele życiowych aspektów, to nie jest sztywna nauka. Dzięki temu można na prawdę polubić język obcy. Jest moim pierwszym wyborem, nigdy nie korzystałam z kursów i innych nauczycieli. Pojawiła się w moim życiu idealnie. Więc jeśli jesteś zainteresowany/na nauczycielem, który potrafi pokazać, że masz moc i dasz radę, to jest właśnie Natalia.

Aleksandra

26 kwietnia 2020
Kurs z Natalią to najlepszy wybór! Bez stresu, bez zbędnego wstydu i bez spięcia. Nie jest to kurs prowadzony według typowych, sztywnych zasad, nauka z Natalią to czysta przyjemność i miła rozmowa w luźnej atmosferze :) Kompetentna osoba na właściwym miejscu!

Bogumiła

24 sierpnia 2020

Weronika

25 listopada 2020
Z całego serca polecam naukę z Natalia. Jestem po kursie A1 i oczywiście zamierzam kontynuować. Jestem zachwycona tym ,jak po jednym kursie poprawiła się moja wymowa i gramatyka. Niezdecydowanym na nauke z Natalią polecam , nie ma się nad czym zastanawiać! ❤️

Terminy - najbliższe kursy 2022

Kurs B1.1 z Joanną

Termin: pn. śr. 20:00- 21:30
Start: 21 listopad 2022
Przerwa: 06-10.02.2022
Miejsc wolnych: 3

Kurs A2 z Weroniką

Termin: pn. śr. 18.30-20.00
Start: 09 styczeń 2023
Miejsc wolnych: 0

Kurs A1 z Weroniką

Termin: wt.czw.18.30-20.00
Start: 10 styczeń 2023
Miejsc wolnych: 6

Kurs A2 z Natalią

Termin: wt.czw. 18.00-20.20
Wliczona przerwa: 5 minut
Start: 24 styczeń 2023
Miejsc wolnych: 4

Kurs A1 z Joanną

Termin:pn. śr. 17.30-19.00
Start: 09 styczeń 2023
Przerwa: 06-10.02.2023
Miejsc wolnych: 6

Kurs B1.1 z Natalią

Termin: pn. śr. 18.00 - 20.20
Wliczona przerwa: 5 minut
Start: 23 styczeń 2023
Miejsc wolnych: 4

CENA KURSU

Każdy kurs obejmuje 48 godzin lekcyjnych. Cena za kurs to 124 kr za każde 45 min czyli 5.950 kr za cały kurs.

Istnieje możliwość płatności w złotówkach na konto w Polsce. Aktualny przyjęty kurs pary NOK/PLN wynosi 0,5. Ze względu na duże wahania na rynku walutowym kurs będzie aktualizowany na bieżąco. Ustalony kurs jest wiążący w momencie podpisywania umowy za kurs.
Cena obejmuje również: sprawdzanie prac pisemnych, pomoce dydaktyczne, nagrania z lekcji i wiele innych.

Jak wygląda nasza współpraca?

W celu zapisania się na kurs wymagam wpłaty zaliczki za kurs - w celu rezerwacji miejsca - w wysokości 1500 kr oraz podpisania umowy. Poniżej przedstawiłam graficznie kroki jak wygląda nasza współpraca :)

01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Możesz skorzystać z darmowej lekcji próbnej, zadać mi pytania odnośnie kursu i upewnić się, że ten kurs jest dla Ciebie. Na lekcji: sprawdzimy Twój poziom języka norweskiego, omówię kurs i moje metody nauczania oraz porozmawiamy chwilę po norwesku i po polsku. Wszystko niezobowiązująco i bezpłatnie.
02

GDY SIĘ ZDECYDUJESZ

Otrzymujesz umowę i numer konta do wpłaty zaliczki - znajdziesz je również na samym dole strony. Po wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy rezerwuję Ci miejsce na kursie. Wpłaty możesz dokonać zarówno na konto polskie jak i norweskie. Jestem do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.
03

UCZYMY SIĘ RAZEM

Otrzymujesz ode mnie wszystko do czego się zobowiązałam. Rozmawiamy na spotkaniach online, otrzymujesz materiały dydaktyczne, dostęp do grupy na facebooku, dostęp do nagrań ze spotkań i wiele innych. W ustalonych terminach wpłacasz pozostałą kwotę za kurs.
04

KOŃCZYMY KURS

To jednak niekoniecznie koniec naszej współpracy. Po zakończeniu kursu: masz pierwszeństwo zapisu na nowy poziom oraz możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Oczywiście chętnie również doradzę odnośnie Twojej dalszej ścieżki nauki języka norweskiego.
05

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

Zapytaj mnie o wszystko czego potrzebujesz: E-mail: norweskiznataliaonline@gmail.com  FB: https://facebook.com/NauczycielNorweskiego Pamiętaj, że rozmowa jest bezpłatna i nie zobowiązuję Cię do skorzystania z kursu :)                                                          

Zapisz się już teraz!

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj mi pytanie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy

Informacje dodatkowe

Konta do wpłat

Numery kont bankowych, na które można regulować płatności za kursy:

  • Konto norweskie: 3335.27.55384
  • Konto polskie: 54 1870 1045 2078 1 031 6460 0001

W przypadku przelewów międzynarodowych (np. Revolut) banki norweskie i polskie pobierają wysokie opłaty. Proszę o płatność z kont lokalnych lub uwzględnienie opłat w swoim przelewie (np. ok. 100 kr dla Revoluta).

Wzorzec umowy

Umowę gotową do podpisania znajdziesz pod adresem: https://nataliapasternak.pl/umowa-kursy

Zapisz się już teraz!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o kursie języka norweskiego i poznamy się lepiej.

TOP