Poznajmy się!

Obejrzyj film o mnie i mojej szkole. Zaraz pod filmem znajdziesz opis naszej szkoły i każdego z lektorów!

Natalia

Lektor - założycielka szkoły

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Miłosz

Lektor - 10 lat doświadczenia

Uczenie się języków obcych jest wspaniałą przygodą. Pozwól, że poprowadzę Cię przez świat języka norweskiego. Gwarantuję, że każda lekcja będzie w niesamowitej atmosferze, a słówka będą wchodzić do głowy tak prosto, że ani się obejrzysz, a zaczniesz nawet myśleć po norwesku.

Joanna

Lektor - 20 lat doświadczenia

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Weronika

Lektor - 6 lat doświadczenia

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Poznaj nasze mocne strony

Sukcesy uczniów

Nasi uczniowie osiągają sukcesy - zdają wymarzone egzaminy, dostają pracę, a przede wszystkim zaczynają swobodnie komunikować się z Norwegami!

Zakaz wkuwania

Jesteśmy przeciwnikami „wkuwania” słówek oraz oklepanych regułek na pamięć. Uważamy, że najważniejszy jest żywy kontakt z językiem, rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów, oglądanie telewizji.

Intensywnie

Lekcje z nami są intensywne, uczniowe często są zmęczeni, ale szybko można zauważyć efekty.

Do 6 osób w grupie

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, 4-6 osób na platformie ZOOM.

Wszystkie poziomy

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania - od A1 do C1.

Indywidualne podejście

Lekcje dostosowujemy indywidualnie do każdej osoby. Zapewniamy trening językowy, który jest dopasowany do oczekiwań i celów każdego ucznia.

Poznaj lektorów

Natalia Pasternak - nauczyciel norweskiego

Nazywam się Natalia Pasternak i od wielu lat mieszkam w Norwegii. Moją pasją są języki obce: angielski, norweski, hiszpański, francuski.

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako tłumacz oraz nauczyciel w Stavanger.

Edukacja

Studiowałam w Norwegii filolofię na uniwersytecie w Stavanger oraz ukończyłam studia podyplomowe nauczycielskie w szkole wyższej w Hamar.

Doświadczenie

Uczyłam norweskiego osoby z różnych regionów świata. Wiem na co zwracać uwagę, żeby nauka była skuteczna.

Nauka własna

Jako, że sama uczyłam się 6 języków, wiem w jaki sposób najlepiej podejść do ucznia i jakie zastosować metody.

Miłosz Puczydłowski - nauczyciel norweskiego

Cześć! Mam na imię Miłosz. Urodziłem się w Gdyni, mieszkam w Krakowie, ale kilka lat studiów spędziłem na Uniwersytecie w Oslo, w Norwegii. Zakochałem się w tym kraju i jego języku. Zafascynowały mnie góry, fjordy, dzika przyroda. Lubię norweską prostotę i życzliwość.

Z wykształcenia jestem filozofem, ale ponieważ Norwegia okazała się moją drugą pasją, zacząłem uczyć języka norweskiego. Uczę wszystkich, na każdym poziomie, bez względu na wiek, wykształcenie, zawód.

Uczenie się języków obcych jest wspaniałą przygodą. Pozwól, że poprowadzę Cię przez świat języka norweskiego. Gwarantuję, że każda lekcja będzie w niesamowitej atmosferze, a słówka będą wchodzić do głowy tak prosto, że ani się obejrzysz, a zaczniesz nawet myśleć po norwesku.

Edukacja

Studiowałem w Norwegii kilka lat na uniwersytecie w Oslo. Jestem wykładowcą i w ramach studiów odbyłem kursy pedagogiczne. Uczę się norweskiego już od kilkunastu lat.

Doświadczenie

Prowadziłem seminaria ze skandynawistyki, uczę już od 10 lat. Prowadziłem również kursy dla osób, które ukończyły szkołę średnią w Norwegii.

Komunikacja

Nacisk stawiam na komunikację słowną. To podstawa języka i będziesz z niej najczęściej korzystał w swojej przygodzie z językiem norweskim. Dlatego przede wszystkim mówimy.

Joanna - lektor norweskiego

Hej. Mam na imię Joanna. Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi.
Z językiem norweskim znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Poznaliśmy się na studiach Skandynawistyki UG. To było zakochanie od pierwszego wysłuchania, które później przerodziło się w namiętny i intensywny romans w czasie dwuletniego pobytu w Oslo. Można powiedzieć, że jesteśmy starym dobrym małżeństwem, które mimo wszystko ciągle się zaskakuje czymś nowym. Najbardziej lubimy razem podróżować po Norwegii odkrywając zawiłości mojej miłości. Z natury nie jestem zazdrosna i i chętnie dzielę się tym co kocham:-) Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Edukacja

Na uniwersytecie w Oslo miałam roczne studium nauczycielstwa, jestem magistrem skandynawistyki. Wykładam norweski na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie

Uczę norweskiego już od 20 lat. Kładę nacisk na spełnienie Twoich celów - czy jest to rozmowa z Norwegami, czy zdany egzamin.

Pasja

Jestem entuzjastką kultury skandynawskiej. Na codzień pracuję z językiem norweskim nieustannie poznając kulturę i zwyczaje Norwegów.

Weronika - nauczycielka norweskiego

Hei og hopp! Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Języki to moja pasja - zarówno uczenie się ich, jak i Ciebie! W czasie wolnym zgłębiam moją inną miłość, do francuskiego, oraz dużo podróżuję. Pozwól, że zabiorę Cię w niesamowitą podróż przez norweski wraz ze mną.

Edukacja

Jestem magistrem skandynawistyki. Nauczycielką zostałam w 2015 roku. Uczyłam się również w Norwegii na uniwersytecie w Agder

Doświadczenie

Miałam przyjemność uczyć norweskiego na każdym poziomie od A1 do C1. Pracowałam dla kilku szkół językowych i wykładam na Uniwersytecie w Szczecinie.

Pasja

Jestem pasjonatką języków i skandynawii. Oprócz polskiego znam języki: angielski, francuski, niemiecki, islandzki i oczywiście norweski

Prowadzimy kursy języka norweskiego. Twój sukces jest naszym sukcesem, zobacz jak wyglądają nasze kursy i zapisz się :)

Kliknij przycisk po prawej, aby dowiedzieć się jak szybko możesz nauczyć się norweskiego i przełamać swoje bariery językowe!

TOP