Poznajmy się!

Obejrzyj film o mnie i mojej szkole. Zaraz pod filmem znajdziesz opis naszej szkoły i każdego z lektorów!

Natalia

Lektor - założycielka szkoły

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Weronika

Lektor - 6 lat doświadczenia

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Agata

Lektor - 15 lat doświadczenia

Języki i kulturę Norwegii poznawałam na Uniwersytecie Gdańskim, a dzięki stypendiom również na uniwersytach w Bergen, Oslo i Tromsø. Zawodowo zajmowałam się tłumaczeniem i redakcją książek skandynawskich, moim doświadczeniem dzielę się teraz ze studentami filologii norweskiej. Uwielbiam uczyć, ale lubię również pracować jako przewodnik turystyczny i instruktor sportów. Zapraszam do wspólnego zwiedzania pasjonującego języka norweskiego!

Joanna

Lektor - 20 lat doświadczenia

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

 

Poznaj nasze mocne strony

Sukcesy uczniów

Nasi uczniowie osiągają sukcesy - zdają wymarzone egzaminy, dostają pracę, a przede wszystkim zaczynają swobodnie komunikować się z Norwegami!

Zakaz wkuwania

Jesteśmy przeciwnikami „wkuwania” słówek oraz oklepanych regułek na pamięć. Uważamy, że najważniejszy jest żywy kontakt z językiem, rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów, oglądanie telewizji.

Intensywnie

Lekcje z nami są intensywne, uczniowe często są zmęczeni, ale szybko można zauważyć efekty.

Do 6 osób w grupie

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, 4-6 osób na platformie ZOOM.

Wszystkie poziomy

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania - od A1 do C1.

Indywidualne podejście

Lekcje dostosowujemy indywidualnie do każdej osoby. Zapewniamy trening językowy, który jest dopasowany do oczekiwań i celów każdego ucznia.

Poznaj lektorów

Natalia Pasternak - nauczyciel norweskiego

Nazywam się Natalia Pasternak i od wielu lat mieszkam w Norwegii. Moją pasją są języki obce: angielski, norweski, hiszpański, francuski.

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako tłumacz oraz nauczyciel w Stavanger.

Edukacja

Studiowałam w Norwegii filolofię na uniwersytecie w Stavanger oraz ukończyłam studia podyplomowe nauczycielskie w szkole wyższej w Hamar.

Doświadczenie

Uczyłam norweskiego osoby z różnych regionów świata. Wiem na co zwracać uwagę, żeby nauka była skuteczna.

Nauka własna

Jako, że sama uczyłam się 6 języków, wiem w jaki sposób najlepiej podejść do ucznia i jakie zastosować metody.

Joanna - lektor norweskiego

Hej. Mam na imię Joanna. Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi.
Z językiem norweskim znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Poznaliśmy się na studiach Skandynawistyki UG. To było zakochanie od pierwszego wysłuchania, które później przerodziło się w namiętny i intensywny romans w czasie dwuletniego pobytu w Oslo. Można powiedzieć, że jesteśmy starym dobrym małżeństwem, które mimo wszystko ciągle się zaskakuje czymś nowym. Najbardziej lubimy razem podróżować po Norwegii odkrywając zawiłości mojej miłości. Z natury nie jestem zazdrosna i i chętnie dzielę się tym co kocham:-) Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Edukacja

Na uniwersytecie w Oslo miałam roczne studium nauczycielstwa, jestem magistrem skandynawistyki. Wykładam norweski na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie

Uczę norweskiego już od 20 lat. Kładę nacisk na spełnienie Twoich celów - czy jest to rozmowa z Norwegami, czy zdany egzamin.

Pasja

Jestem entuzjastką kultury skandynawskiej. Na codzień pracuję z językiem norweskim nieustannie poznając kulturę i zwyczaje Norwegów.

Weronika - nauczycielka norweskiego

Hei og hopp! Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Języki to moja pasja - zarówno uczenie się ich, jak i Ciebie! W czasie wolnym zgłębiam moją inną miłość, do francuskiego, oraz dużo podróżuję. Pozwól, że zabiorę Cię w niesamowitą podróż przez norweski wraz ze mną.

Edukacja

Jestem magistrem skandynawistyki. Nauczycielką zostałam w 2015 roku. Uczyłam się również w Norwegii na uniwersytecie w Agder

Doświadczenie

Miałam przyjemność uczyć norweskiego na każdym poziomie od A1 do C1. Pracowałam dla kilku szkół językowych i wykładam na Uniwersytecie w Szczecinie.

Pasja

Jestem pasjonatką języków i skandynawii. Oprócz polskiego znam języki: angielski, francuski, niemiecki, islandzki i oczywiście norweski

Agata - lektorka norweskiego

Języki i kulturę Norwegii poznawałam na Uniwersytecie Gdańskim, a dzięki stypendiom również na uniwersytach w Bergen, Oslo i Tromsø. Zawodowo zajmowałam się tłumaczeniem i redakcją książek skandynawskich, moim doświadczeniem dzielę się teraz ze studentami filologii norweskiej. Uwielbiam uczyć, ale lubię również pracować jako przewodnik turystyczny i instruktor sportów. Zapraszam do wspólnego zwiedzania pasjonującego języka norweskiego!

Prowadzimy kursy języka norweskiego. Twój sukces jest naszym sukcesem, zobacz jak wyglądają nasze kursy i zapisz się :)

Kliknij przycisk po prawej, aby dowiedzieć się jak szybko możesz nauczyć się norweskiego i przełamać swoje bariery językowe!

TOP