Poznajmy się!

Obejrzyj film o naszej szkole. Zaraz pod filmem znajdziesz opis naszej szkoły i każdego z lektorów!

Natalia

Założycielka szkoły, uwielbia uczyć się języków i podróżować! Potrafi rozgadać po norwesku każdego nieśmiałka!

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Hubert

Student z pasją do języków i psychologii. Jest ciekawy ludzi i ich historii. W wolnym czasie dużo czyta, spędza czas na wsi u dziadków albo uprawia jakiś sport!

Cześć, nazywam się Hubert Ruhnke i obecnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Z Norwegią mam kontakt od dziecka - mam rodzinę blisko Oslo i w dzieciństwie prawie każde wakacje spędzałem nad zatoką. Po liceum zdecydowałem się na porządne utrwalenie sobie języka norweskiego i z czasem zdecydowałem się na studiowanie skandynawistyki. Studiuję też psychologię, co pomaga mi w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka i w kontaktach interpersonalnych.

Weronika

Uwielbia uczyć się języków, a jeszcze bardziej uczyć ich innych! Porwie Cię w niesamowitą podróży do krainy norweskiego!

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Wiktoria

Wychowana w Norwegii pasjonatka języków obcych oraz miłośniczka zwierząt. Studentka prawa w Warszawie. Gwarantowany uśmiech i tajniki życia w Norwegii.

Nazywam się Wiktoria Krawczyk i obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przecudowną sunię o imieniu Zoya, która jest adopciakiem. Interesuję się kunsztem baristycznym, kryminologią, literaturą piękną i kinematografią. Nauczyłam się norweskiego gdy zaczęłam chodzić do przedszkola w Norwegii, a z wiekiem moja miłość do nauki języków obcych przybrała na sile. Spędzenie pierwszych 19 lat życia w Norwegii pozwoliło mi opanować ten język do perfekcji, poznać etymologię języka i norweską literaturę różnych epok. Jestem osobą dwujęzyczną, więc chętnie pomogę operować norweskim na najwyższym poziomie!

Zosia

Najbardziej lubi prowadzić konwersacje, jej drugą pasją jest muzyka i śpiew, więc nauka wchodzi śpiewająco.

Nazywam się Zosia Neckar. Moja przygoda z językiem norweskim i Norwegią, rozpoczęła się kiedy miałam 10 lat. Wychowałam się w Norwegii i tu skończyłam liceum, po czym wyjechałam do Polski na studia. Uczę języka norweskiego, bo wiem jak wiele osób zmaga się z nauką tego języka lub brakiem jego znajomości.

Joanna

Z zamiłowania całkiem niezła badmintonistka i trenerka swojej suczki Tajgi. Jej super moc, to cierpliwość!

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Bartłomiej

Lektor z pasją do języka norweskiego, która trwa już od czasów liceum i od tamtej pory uwielbia nią zarażać innych.

Nazywam się Bartek i aktualnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Norweskiego zacząłem się uczyć samodzielnie już w liceum, a później pasja ta zaprowadziła mnie na studia wyższe. Miałem też okazję studiować jeden semestr na uniwersytecie w Oslo, gdzie dane mi było doświadczyć skandynawskiego modelu edukacji oraz pomieszkać w stolicy. W wolnym czasie chodzę na siłownię oraz czytam reportaże i książki popularnonaukowe. Wieczorami spędzam czas z kotką Luną – rasowym Maine Coonem. Mam nadzieję, że zajęcia ze mną będą fantastyczną przygodą, która wyposaży Cię w doświadczenie oraz niezbędną pewność siebie w używaniu języka.

Poznaj nasze mocne strony

Sukcesy uczniów

Nasi uczniowie osiągają sukcesy - zdają wymarzone egzaminy, dostają pracę, a przede wszystkim zaczynają swobodnie komunikować się z Norwegami!

Zakaz wkuwania

Jesteśmy przeciwnikami „wkuwania” słówek oraz oklepanych regułek na pamięć. Uważamy, że najważniejszy jest żywy kontakt z językiem, rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów, oglądanie telewizji.

Intensywnie

Lekcje z nami są intensywne, uczniowe często są zmęczeni, ale szybko można zauważyć efekty.

Do 6 osób w grupie

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, 4-6 osób na platformie ZOOM.

Wszystkie poziomy

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania - od A1 do C1.

Indywidualne podejście

Lekcje dostosowujemy indywidualnie do każdej osoby. Zapewniamy trening językowy, który jest dopasowany do oczekiwań i celów każdego ucznia.

Poznaj lektorów

Natalia Pasternak - nauczyciel norweskiego

Nazywam się Natalia Pasternak i od wielu lat mieszkam w Norwegii. Moją pasją są języki obce: angielski, norweski, hiszpański, francuski.

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako tłumacz oraz nauczyciel w Stavanger.

Edukacja

Studiowałam w Norwegii filolofię na uniwersytecie w Stavanger oraz ukończyłam studia podyplomowe nauczycielskie w szkole wyższej w Hamar.

Doświadczenie

Uczyłam norweskiego osoby z różnych regionów świata. Wiem na co zwracać uwagę, żeby nauka była skuteczna.

Nauka własna

Jako, że sama uczyłam się 6 języków, wiem w jaki sposób najlepiej podejść do ucznia i jakie zastosować metody.

Joanna - lektor norweskiego

Hej. Mam na imię Joanna. Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi.
Z językiem norweskim znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Poznaliśmy się na studiach Skandynawistyki UG. To było zakochanie od pierwszego wysłuchania, które później przerodziło się w namiętny i intensywny romans w czasie dwuletniego pobytu w Oslo. Można powiedzieć, że jesteśmy starym dobrym małżeństwem, które mimo wszystko ciągle się zaskakuje czymś nowym. Najbardziej lubimy razem podróżować po Norwegii odkrywając zawiłości mojej miłości. Z natury nie jestem zazdrosna i i chętnie dzielę się tym co kocham:-) Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Edukacja

Na uniwersytecie w Oslo miałam roczne studium nauczycielstwa, jestem magistrem skandynawistyki. Wykładam norweski na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie

Uczę norweskiego już od 20 lat. Kładę nacisk na spełnienie Twoich celów - czy jest to rozmowa z Norwegami, czy zdany egzamin.

Pasja

Jestem entuzjastką kultury skandynawskiej. Na codzień pracuję z językiem norweskim nieustannie poznając kulturę i zwyczaje Norwegów.

Weronika - nauczycielka norweskiego

Hei og hopp! Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Języki to moja pasja - zarówno uczenie się ich, jak i Ciebie! W czasie wolnym zgłębiam moją inną miłość, do francuskiego, oraz dużo podróżuję. Pozwól, że zabiorę Cię w niesamowitą podróż przez norweski wraz ze mną.

Edukacja

Jestem magistrem skandynawistyki. Nauczycielką zostałam w 2015 roku. Uczyłam się również w Norwegii na uniwersytecie w Agder

Doświadczenie

Miałam przyjemność uczyć norweskiego na każdym poziomie od A1 do C1. Pracowałam dla kilku szkół językowych i wykładam na Uniwersytecie w Szczecinie.

Pasja

Jestem pasjonatką języków i skandynawii. Oprócz polskiego znam języki: angielski, francuski, niemiecki, islandzki i oczywiście norweski

Zosia - lektorka norweskiego

Cześć!
Nazywam się Zosia Neckar. Moja przygoda z językiem norweskim i Norwegią, rozpoczęła się kiedy miałam 10 lat. Wychowałam się w Norwegii i tu skończyłam liceum, po czym wyjechałam do Polski na studia. Uczę języka norweskiego, bo wiem jak wiele osób zmaga się z nauką tego języka lub brakiem jego znajomości.
Kiedy ja zaczęłam się go uczyć, pojawiła się pasja - wierzę, że i w Twoim przypadku tak będzie! Postaram się do tego przyczynić.:-)

Zapraszam na lekcje ze mną!

Hubert - lektor norweskiego

Cześć!
Nazywam się Hubert Ruhnke i obecnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Z Norwegią mam kontakt od dziecka - mam rodzinę blisko Oslo i w dzieciństwie prawie każde wakacje spędzałem nad zatoką. Po liceum zdecydowałem się na porządne utrwalenie sobie języka norweskiego i z czasem zdecydowałem się na studiowanie skandynawistyki. Studiuję też psychologię, co pomaga mi w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka i w kontaktach interpersonalnych.

Wiktoria - lektor norweskiego

Nazywam się Wiktoria Krawczyk i obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przecudowną sunię o imieniu Zoya, która jest adopciakiem. Interesuję się kunsztem baristycznym, kryminologią, literaturą piękną i kinematografią. 

Nauczyłam się norweskiego gdy zaczęłam chodzić do przedszkola w Norwegii, a z wiekiem moja miłość do nauki języków obcych przybrała na sile. Spędzenie pierwszych 19 lat życia w Norwegii pozwoliło mi opanować ten język do perfekcji, poznać etymologię języka i norweską literaturę różnych epok. Jestem osobą dwujęzyczną, więc chętnie pomogę operować norweskim na najwyższym poziomie!

Bartłomiej - lektor norweskiego

Nazywam się Bartek i aktualnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Norweskiego zacząłem się uczyć samodzielnie już w liceum, a później pasja ta zaprowadziła mnie na studia wyższe. Miałem też okazję studiować jeden semestr na uniwersytecie w Oslo, gdzie dane mi było doświadczyć skandynawskiego modelu edukacji oraz pomieszkać w stolicy. W wolnym czasie chodzę na siłownię oraz czytam reportaże i książki popularnonaukowe. Wieczorami spędzam czas z kotką Luną – rasowym Maine Coonem. 

Mam nadzieję, że zajęcia ze mną będą fantastyczną przygodą, która wyposaży Cię w doświadczenie oraz niezbędną pewność siebie w używaniu języka.

Prowadzimy kursy języka norweskiego. Twój sukces jest naszym sukcesem, zobacz jak wyglądają nasze kursy i zapisz się :)

Kliknij przycisk po prawej, aby dowiedzieć się jak szybko możesz nauczyć się norweskiego i przełamać swoje bariery językowe!

TOP