CHCIAŁBYŚ NAUCZYĆ SIĘ NORWESKIEGO?

Poznaj nasze lekcje indywidualne!

Nasze lekcje indywidualne to unikatowy produkt na rynku szkół języka norweskiego. Proponujemy wyłącznie sprawdzonych lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Będziesz w rękach nauczyciela, z którym złapiesz więź. Mamy niekonwencjonalne metody nauki. Wierzymy, że im więcej emocji i pozytywnego nastawienia na lekcji - tym więcej zapamiętasz i tym szybciej będziesz mówić płynnie po norwesku. W sumie - nie tylko wierzymy - tak mówi nauka! Nauczymy Cię norweskiego!

Poznajmy się w 3 minuty - obejrzyj poniższy film!

Jak wyglądają lekcje indywidualne?

Nauka z uśmiechem

Kluczowe jest pozytywne nastawienie i uśmiech. Jak łatwo się zapamiętuje gdy nauka jest przyjemnością?

Zajęcia online

Prowadzimy zajęcia przez platformę ZOOM, która jest dostępna na komputerze i telefonie.

Elastyczne godziny

Możemy ustalić godziny spotkań według Twojego aktualnego grafiku.

Nagrania z lekcji

Nagrywamy zajęcia i udostępniam je tylko dla Ciebie. Możesz sobie wszystko powtórzyć kiedy masz ochotę.

Prace pisemne

Od czasu do czasu - piszemy prace pisemne, które sprawdzamy i dostajesz informację zwrotną.

Materiały w jednym miejscu

Wszystkie materiały zamieszczamy na dysku internetowym. Tylko dla Ciebie z dostępem kiedy chcesz.

Ćwiczenia ze słuchu

Podczas zajęć ćwiczymy również rozumienie ze słuchu - to bardzo ważne w nauce języka.

Materiały do ćwiczeń

Dorzucamy zawsze dużo materiałów do samodzielnego ćwiczenia - prezentacje, słówka, nagrania, książki itp.

Zadania domowe

Co spotkanie zadajemy zadania, które pomagają Ci przyswoić wiedzę. Sprawdzamy je wspólnie na spotkaniach.

Poznaj naszych lektorów

Natalia

Założycielka szkoły, uwielbia uczyć się języków i podróżować! Potrafi rozgadać po norwesku każdego nieśmiałka!

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem. Studia ukończyłam w Norwegii, na uniwersytecie w Stavanger. Na codzień pracuję jako nauczyciel.

Hubert

Student z pasją do języków i psychologii. Jest ciekawy ludzi i ich historii. W wolnym czasie dużo czyta, spędza czas na wsi u dziadków albo uprawia jakiś sport!

Cześć, nazywam się Hubert Ruhnke i obecnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Z Norwegią mam kontakt od dziecka - mam rodzinę blisko Oslo i w dzieciństwie prawie każde wakacje spędzałem nad zatoką. Po liceum zdecydowałem się na porządne utrwalenie sobie języka norweskiego i z czasem zdecydowałem się na studiowanie skandynawistyki. Studiuję też psychologię, co pomaga mi w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka i w kontaktach interpersonalnych.

Weronika

Uwielbia uczyć się języków, a jeszcze bardziej uczyć ich innych! Porwie Cię w niesamowitą podróży do krainy norweskiego!

Jestem lektorką i wykładowczynią języka norweskiego w Polsce. Pracuję obecnie na uniwersytecie i w szkołach językowych. Norweski to moja pasja. Pozwój, że nauczę Cię tego pięknego języka!

Wiktoria

Wychowana w Norwegii pasjonatka języków obcych oraz miłośniczka zwierząt. Studentka prawa w Warszawie. Gwarantowany uśmiech i tajniki życia w Norwegii.

Nazywam się Wiktoria Krawczyk i obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przecudowną sunię o imieniu Zoya, która jest adopciakiem. Interesuję się kunsztem baristycznym, kryminologią, literaturą piękną i kinematografią. Nauczyłam się norweskiego gdy zaczęłam chodzić do przedszkola w Norwegii, a z wiekiem moja miłość do nauki języków obcych przybrała na sile. Spędzenie pierwszych 19 lat życia w Norwegii pozwoliło mi opanować ten język do perfekcji, poznać etymologię języka i norweską literaturę różnych epok. Jestem osobą dwujęzyczną, więc chętnie pomogę operować norweskim na najwyższym poziomie!

Joanna

Z zamiłowania całkiem niezła badmintonistka i trenerka swojej suczki Tajgi. Jej super moc, to cierpliwość!

Z wykształcenia jestem skandynawistą i anglistą, z pasji nauczycielem języków obcych, a z zamiłowania całkiem niezłym badmintonistą i wytrwałym trenerem suczki border collie, Tajgi. Z językiem norweskiem znamy się od ponad 20 lat i jest nam ze sobą cały czas po drodze. Zapraszam na kurs ze mną -norweski bez tajemnic.

Bartłomiej

Lektor z pasją do języka norweskiego, która trwa już od czasów liceum i od tamtej pory uwielbia nią zarażać innych.

Nazywam się Bartek i aktualnie kończę skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Norweskiego zacząłem się uczyć samodzielnie już w liceum, a później pasja ta zaprowadziła mnie na studia wyższe. Miałem też okazję studiować jeden semestr na uniwersytecie w Oslo, gdzie dane mi było doświadczyć skandynawskiego modelu edukacji oraz pomieszkać w stolicy. W wolnym czasie chodzę na siłownię oraz czytam reportaże i książki popularnonaukowe. Wieczorami spędzam czas z kotką Luną – rasowym Maine Coonem. Mam nadzieję, że zajęcia ze mną będą fantastyczną przygodą, która wyposaży Cię w doświadczenie oraz niezbędną pewność siebie w używaniu języka.

Zosia

Najbardziej lubi prowadzić konwersacje, jej drugą pasją jest muzyka i śpiew, więc nauka wchodzi śpiewająco.

Nazywam się Zosia Neckar. Moja przygoda z językiem norweskim i Norwegią, rozpoczęła się kiedy miałam 10 lat. Wychowałam się w Norwegii i tu skończyłam liceum, po czym wyjechałam do Polski na studia. Uczę języka norweskiego, bo wiem jak wiele osób zmaga się z nauką tego języka lub brakiem jego znajomości.

 

Dlaczego warto?

STAWIAMY NA ŻYWY KONTAKT Z JĘZYKIEM

Nasze spotkania to rozmowy, konwersacje, czytanie artykułów. Poza lekcjami polecam programy TV, gazety i codzienną praktykę. Nie wkuwamy słówek :D

NASI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SUKCESY

Przygotowujemy do egzaminów norskprøve i bergenstest. Kilkadziesiąt moich uczniów zdało egzaminy i osiąga sukcesy zawodowe.

Tworzymy prezentacje, plansze, nagrania, które ułatwiają naukę norweskiego. Mamy setki materiałów, które ułatwiają naukę. Na górze przykład z nauki zwierząt - KLIKNIJ I ZOBACZ!

Zobacz co piszą o nas uczniowe

Zawsze z przyjemnością czytamy opinie naszych uczniów. Możesz je znaleźć m.in. na facebooku i pod adresem: https://www.e-korepetycje.net/natalia-pasternak - opinie są autentyczne, każdego z uczniów jesteśmy w stanie wskazać :) Poniżej dwie przykładowe ostatnie opinie.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, gdzie każdy może coś powiedzieć i dużo się nauczyć. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze.

Paulina

6 kwietnia 2021

Barbara

3 kwietnia 2021
Serdecznie polecam! Mialsm zajecia indywidualne i kurs grupowy. Każda lekcja była jak spotkanie ze znajomą. Energiczna i zaangażowana nauczycielka z pasją!

Pakiety lekcji i koszty

Liczba lekcji Prac pisemnych Cena
Lekcja próbna --- Gratis :D
1 lekcja Brak 420 kr
5 lekcji 1 praca 1850 kr - 370 kr/lekcja
10 lekcji 2 prace 3600 kr - 360 kr/lekcja
20 lekcji 4 prace 7000 kr - 350 kr/lekcja
30 lekcji 4 prace 10200kr - 340 kr/lekcja
Pakiet 10,20 oraz 30 lekcji można rozłożyć na dwie raty, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

1 lekcja to godzina lekcyjna - 45 minut

W CENIE PAKIETÓW LEKCJI ZAWARTE SĄ WSZYSTKIE DODATKI CZYLI:

  • Nagrania z lekcji dostępne na dysku internetowym
  • Materiały dodatkowe, prezentacje itp.
  • Zadania domowe i ich sprawdzanie
  • Prace pisemne według pakietu

Jak zapisać się na lekcje indywidualne krok po kroku?

W celu zapewnienia najwyższej jakości musimy się poznać czy nadajemy na tych samych falach oraz podpisać umowę. Lekcja próbna jest bezpłatna i konieczna dla nas obojga :D

01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Jeśli jeszcze nie mieliśmy przyjemności współpracować - spotykamy się na lekcji próbnej. Na lekcji: sprawdzimy Twój poziom języka norweskiego, omówimy zasady i nasze metody nauczania oraz porozmawiamy chwilę po norwesku i po polsku. Wszystko niezobowiązująco i bezpłatnie. Najważniejsze, żebyśmy nadawali na tych samych falach i mieli przyjemność z nauki!
02

GDY SIĘ ZDECYDUJESZ

Otrzymujesz umowę i numer konta do wpłaty za pakiet - znajdziesz je również na samym dole strony. Po wpłacie i podpisaniu umowy możemy umawiać się na konkretne terminy lekcji. Wpłaty możesz dokonać zarówno na konto polskie jak i norweskie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.
03

UCZYMY SIĘ RAZEM

Otrzymujesz od nas wszystko do czego się zobowiązaliśmy. Rozmawiamy na spotkaniach online, otrzymujesz materiały dydaktyczne, dostęp do dysku internetowego, dostęp do nagrań ze spotkań i wiele innych. 
04

KOŃCZYMY PAKIET

To jednak niekoniecznie koniec naszej współpracy. Po zakończeniu pakietu zapraszamy do wykupienia kolejnych lekcji. Oczywiście chętnie również doradzimy odnośnie Twojej dalszej ścieżki nauki języka norweskiego. Może zdecydujesz się na jeden z naszych kursów a może dalej będziemy uczyć się indywidualnie :D
05

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

Zapytaj nas o wszystko czego potrzebujesz: E-mail: natalia.pasternak94@gmail.com FB: https://facebook.com/NauczycielNorweskiego Pamiętaj, że rozmowa jest bezpłatna i nie zobowiązuję Cię do skorzystania z lekcji :)                                                          

Napisz do nas i omówmy szczegóły :)

Wybierz formę kontaktu i zapisz się lub zadaj nam pytanie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia wkrótce!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Możesz również napisać przez formularz kontaktowy

Informacje dodatkowe

Konta do wpłat

Numery kont bankowych, na które można regulować płatności za pakiety lekcji:

  • Konto norweskie: 3335.27.55384
  • Konto polskie: 54 1870 1045 2078 1 031 6460 0001

W przypadku przelewów międzynarodowych (np. Revolut) banki norweskie i polskie pobierają wysokie opłaty. Proszę o płatność z kont lokalnych lub uwzględnienie opłat w swoim przelewie (np. ok. 100 kr dla Revoluta).

Wzorzec umowy

Umowę gotową do podpisania znajdziesz pod adresem: Umowa - lekcje indywidualne

Poznajmy się na bezpłatnej lekcji!

Zostaw numer telefonu to porozmawiamy o lekcjach języka norweskiego i poznamy się lepiej.

TOP